В Олександрії організований ще один волонтерський центр, куди запрошують усіх небайдужих мешканців міста, готових допомогти української армії та переселенцям.

Він почав працювати на другому поверсі колишнього універмагу "Жовтневий" на проспекті Леніна, 54 (навпроти мерії).

Основний напрямок центру - це збір фінансової та матеріальної допомоги для зони АТО, включаючи її доставку. Щоб зробити процес максимально прозорим, будь-яка допомога буде відображатися онлайн. Таким чином, благодійники зможуть відстежити подальше переміщення речей або грошей.

Перша поїздка в зону АТО відбулася вчора, 13 січня. Мікроавтобус доставить вантаж у 17-й батальйон: рукавиці, теплу білизну, валянки, бушлати, ватяні штани, буржуйки, питну воду, медикаменти, сигарети, інструменти, картопля та солодощі. Надалі планується направити вантажі в 34-й і 93-й батальйони.

У центрі кілька кімнат. Крім основного залу, є приміщення для збору гуманітарної допомоги переселенцям. Центр уже проводить видачу речей біженцям. Крім того, кожен четвер з 9 до 15 годин тут працюватиме юрист Павло Романюк. Він надасть безкоштовну консультацію учасникам АТО, їх сім'ям та переселенцям.

Творцями центру виступили чотири людини: Володимир Дожджанік, Роман Воронков, Михайло Дмитрієв та Володимир Гориславець. Оплату оренди приміщення, комунальних послуг та найнятих працівників взяв на себе Дожджанік.

Це буде четвертий волонтерський центр в місті після "Славутича" (Конюшенко-Стадниченко), "Координаційного центру волонтерів" (Кабанова-Мороз) і Червоного Хреста (Зіміна). Втім, Дожджанік не вважає це проблемою або конкуренцією.

Новий центр отримав просту назву - "Олександрійський волонтерський центр". Він буде працювати по буднях з 9 до 16 години. Звертатися також можна за телефонами: (067) 316-95-62; (095) 710-09-31.

За матеріалами «Моєї Олександрії».


Головне сьогодні