Вибори в ОТГ: «Батьківщина» здобула впевнену перемогу (ВІДЕО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 26 грудня 2018, 14:40

  • visibility 23 перегляда

За попередніми підрахунками на виборах в ОТГ, які відбулися у неділю, 23 грудня, перемогла «Батьківщина», набравши 35,7% голосів виборців.

Таку інформацію під час прес-конференції у Києві повідомила літер партії Юлія Тимошенко.

За даними останньої соціології, «Батьківщина» впевнено займає лідируючі позиції.

Абсолютне перше місце з великим відривом посіла "Батьківщина" – 35,7%. На другому місці з результатом 22,7% – Блок Петра Порошенка. Ці вибори – остання велика репетиція перед президентськими виборами, – зауважила Юлія Тимошенко.

Попри шалений адміністративний ресурс, тиск та фальсифікації, які задіяла чинна влада, «Батьківщині» все ж таки вдалося досягти перемоги.

Це, по суті, був виборчий армагедон, коли фальсифікації, підкуп були вражаючими. Ламали людей, примушували зніматися з виборів, – констатувала Юлія Тимошенко.

Народна підтримка «Батьківщини» від виборів до виборів лише збільшується. В кожній з 7 хвиль виборів в ОТГ політична сила Юлії Тимошенко впевнено перемогла та здобула 30% від кількості депутатів, обраних від партій.

Ми починали з 5,68% у 2014 році, у 2016-2017 роках – 28,6%, а на останніх виборах ми вже маємо 35,7%, – сказала Тимошенко.

Юлія Тимошенко пишається своєю командою та впевнена, що «Батьківщина» зможе протистояти майбутнім фальсифікаціям на президентських виборах.

Нагадаємо, у неділю, 23 грудня, відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів у 77 ОТГ в 13 областях України.

Читайте також: Майже у всіх областях України вірять у перемогу Тимошенко - соцопитування

Р