Багато сучасних будівель та споруд мають конструкційні особливості, які не дозволяють встановлювати традиційні опалювальні настінні радіатори. Найчастіше проблема пов'язана з наявністю великої заскленої площі зовнішніх стін, коли вікна займають велике місце від підлоги до стелі. Можливе розміщення радіатора не під вікном, як заведено, а на одній з бічних стін, якщо це можливо. Але цей метод знижує ефективність опалення, причому сам радіатор обмежує вільний простір приміщення.
Як альтернативу, можна застосувати систему теплої статі. Але цей варіант не завжди дає можливість досягти бажаної тепловіддачі. Крім того, його можна поєднувати не з усіма видами статевого покриття (наприклад, неприпустимо з деревом). Найбільш раціональним та ефективним буде застосування сучасних внутрішньопідлогових конвекторів.
Ця інноваційна технологія, що монтується безпосередньо в підлогу, прикривається декоративними гратами, набула за останнє десятиліття особливої популярності. Функціонує вона за принципом конвекції - заміщення повітряних холодних мас на теплі, за рахунок значної різниці в їх щільності.
Внутрішньопідлогові конвектори в наш час набувають все більшої затребуваності. Їхнє пріоритетне призначення – альтернативне обігрів приміщення, де застосовується класична водяна система опалення. Конструктивно конвектори, що монтуються в підлогу, досить прості. Стандартно вони складаються з теплообмінника, який виготовляється з мідних труб, які укладені в алюмінієву ребристу оболонку. У теплообміннику циркулює тепла-гаряча вода. Дана конструкція розміщена в нержавіючому чи оцинкованому корпусі, який стійкий до корозії. Монтують конвектори в підлозі попередньо і спеціально підготовлений, певного розміру канал. Зверху дана опалювальна конструкція накривається декоративними решітками.
Конвектори внутрішньопідлогові монтують у сучасних приміщеннях з великими панорамними вікнами або коли невелике підвіконне простір. Вони стають дедалі популярнішими. Це тим, що ці конвектори характеризуються такими позитивними моментами:
Проаналізувавши вище перелічені переваги, бачимо, що конвектори, що монтуються в підлогу, більш функціональні, ніж звичайні радіатори опалення. Єдине - за ці переваги та функціональність потрібно більше платити, адже коштують конвектори внутрішньопідлогові дорожчі, ніж прості батареї. Але згодом це себе окупить, оскільки витрата енергії скоротиться, а ефективність опалення підвищиться.
Сьогодні у продажу є різноманітні види внутрішньопідлогових конвекторів, від усіляких виробників, з відмінними технічних характеристик та різними способами регулювання потужності. Щоб підібрати оптимально відповідний конвектор, перше, що слід розуміти, це головний різновид за способом циркуляції повітря.
Аналітична інформація надана магазином: kanalniki.com.ua
Внутрішньопідлогові конвектори бувають:
В наш час батареями внутрішньопідлоговими конвекторними оснащують різні сучасні об'єкти: торгові та розважальникні центри, промислові та складські приміщення, банківські та офісні будівлі нового типу, обладнані вітражами, а також приватні житлові будинки та новобудови. Вони допомагають зберегти дизайн і стиль приміщення, створюючи не тільки приємний мікроклімат, а затишну атмосферу.
Всі конвектори, що встановлюються в підлогу, оснащені корисним функціоналом - можливістю регулювати потужність. Це допомагає створити бажаний мікроклімат та необхідну температуру у приміщенні. Особливо ефективна ця функція у приватних будинках. Саме ця характеристика є однією з основних, яка визначатиме вибір конвектора тієї чи іншої моделі.
Підібрати та придбати відповідний внутрішньопідлоговий конвектор у наш час доступно. Будь-який споживач може і сам прорахувати необхідні параметри, якими повинен мати конвектор для обігріву конкретного приміщення. Але все ж краще проконсультуватися з досвідченими професіоналами, які допоможуть детально все прорахувати і продумати, і в результаті зробити оптимально правильний вибір.
Останні новини