Легендарний гурт "ТІК" у середу, 18 жовтня, виступить у Кропивницькому у межах великого туру Україною на підтримку ЗСУ, аби запалити шаленим драйвом, неймовірними новими і улюбленими хітами всіх і кожного.

Концерт у Кропивницькому відбудеться 18 жовтня о 19:00 у філармонії.

"кацапи, а чому ми вас маєм питати, як жити на власній землі?!" — вогняний суперхіт цього літа гучно заспіваємо разом всією залою.

І, звісно, щодуху запалимо під безсмертні бестселери гурту: "Олені", "Вчителька", "Сірожине пірожине", "Апрєль", "Не цілуй", "Свєта", "Алкоголізм", "Альо-на", "Біла хмара, чорна хмара", "Люби ти Україну" та інші хіти.

Мільйони глядачів люблять "ТІК" за особливий драйв на кожному концерті, шанують за щирість у кожній пісні та обожнюють за безмежну харизму, патріотизм, почуття гумору й круту українську музику, під яку важко всидіти на місці, – зазначили організатори.

гурт ТІК у Кропивницькому

У червні гурт "ТІК" відсвяткував 18-річчя на сцені і, презентувавши новий розривний альбом, розпочав нову сторінку своєї творчості.

Зараз Віктор Бронюк і "ТІК" вирушили у великий тур Україною, аби потішити глядачів довгоочікуваними зустрічами і яскравими емоціями.

Ми шалено скучили за концертами і кожним містом! Приготували чимало музичних сюрпризів для всіх шанувальників, які протягом 18 років були із нами, слухали і співали, танцювали і запалювали, раділи і сумували, не стримуючи щирих емоцій під наші пісні. Писали і пишемо їх з любов’ю до України і кожного, — відзначає фронтмен "ТІК" Віктор Бронюк. — До зустрічі, рідні! Затанцюємо, поспіваємо й дамо драйву разом що є сили! Чекаємо всіх на концерті "ТІК"!

Гурт ТІК у Кропивницькому

Маючи незмінну патріотичну позицію, Віктор Бронюк і гурт "ТІК" із 2014 року займаються волонтерством і постійно виступають з концертами для воїнів на передовій.

Всі концерти нового туру "ТІК" також проходять на підтримку ЗСУ.

Гурт планує зібрати потужну суму і придбати автівки для захисників, які зараз незламно боронять Україну і кожного з нас.

Концерт гурту ТІК у Кропивницькому

Не пропустіть у середу, 18 жовтня, о 19.00 у філармонії концерт гурту "ТІК" у Кропивницькому.

Квитки на концерт (від 190 грн) купуйте за цим посиланням.

Реклама

 

Читайте також: Кіровоградщина: Гайворонська вузькоколійка запрошує у тур


Головне сьогодні