Вміст алюмінію у засобах боротьби з неприємним запахом тіла активно обговорюється. Щоб розібратися в цій непростій темі, ми зібрали деякі корисні відомості. Якому продукту надати перевагу – особистий вибір кожного. А придбати жіночі дезодоранти та антиперспіранти у широкій різноманітності ти можеш у магазині «Ватсонс»: https://www.watsons.ua/ru/telo/dezodoranty-i-antiperspiranty/zhenskie-dezodoranty/c/M2004.
Антиперспіранти і дезодоранти відрізняються один від одного, хоча багато продуктів, представлених на ринку, є їх комбінацією. Дезодоранти призначені для маскування запаху тіла. Вони не перешкоджають виділенню поту із потових залоз, хоча можуть включати інгредієнти для поглинання поту після його виділення.
Алюміній – це хімічна речовина, що міститься в антиперспірантах, та її мета – запобігти потовиділенню. Він робить це, фізично закупорюючи потові залози.
Немає однозначної відповіді на питання, чи шкідливий алюміній. Його вплив на розвиток раку публічно обговорюється, але Американська асоціація раку заявила, що між ними немає конкретного наукового зв'язку. При цьому існує безліч причин, через які ти, можливо, не захочеш втручатися в природний процес потовиділення свого тіла або наносити хімічні речовини на основі металів безпосередньо на шкіру. Наприклад, тому, що потовиділення приносить багато користі здоров'ю, регулюючи теплообмін.
Ти, напевно, ставиш питання: скільки часу знадобиться, щоб пристосуватися до нового продукту? Чи ти будеш більше пітніти в період адаптації? Або пахнути по-іншому?
Кожен проходить детоксикацію у своєму власному темпі, але загалом перехід виглядатиме так:
Навіть після відмови від антиперспіранта, у твоїх порах залишиться алюміній. Зрештою, метали, що запобігають потовиділенню, були розроблені, щоб залишатися в шкірі протягом тривалого часу. Ймовірно, в перший тиждень ти не сильно пітнітимеш. Деякі тіла переробляють ці хімічні речовини швидше, ніж інші, тому почекай, доки твій організм звикає.
До цього часу тіло, ймовірно, звільниться від алюмінію. Тепер, коли він не закупорює потові залози, шкіра може регулювати тепло і позбавлятися токсинів, які тіло виділяє з потом. Кислоти, які у поті, потрапляють на поверхню шкіри, а природні бактерії руйнують їх, що викликає неприємний запах. Тому аромат тіла, ймовірно, зміниться і буде потенційно сильнішим, ніж зазвичай. Тіло одночасно очищає свої потові залози та коригує баланс мікроскопічних організмів, що живуть на шкірі.
Оскільки тіло вже позбулося більшої частини токсинів, що накопичилися, запах повинен зменшитися, а потовиділення – посилитися.
У міру того, як твоє тіло продовжує звикати до життя без алюмінію, рівень поту та запаху саморегулюється та починає нормально функціонувати.
Реклама
Останні новини