Попри холодну погоду, зимові свята — це період тепла та затишку. Різдво й Новий рік асоціюються з мерехтінням вогників, блиском прикрас, ароматами імбирних пряників, глінтвейну. Це одні з небагатьох урочистостей, які святкуються настільки масштабно. Але головна відмінність зимових свят — неповторна атмосфера. Задоволення приносять не тільки дні урочистості, але й період очікування та підготовки. 

Вибирати подарунки, купувати прикраси, складати святкове меню — усе це сприяє створенню новорічного настрою. Спланувати ідеальне святкування — непросте завдання. На щастя, підготовкою можна зайнятися ще на початку грудня, коли в магазинах з’являються необхідні товари для свята. Аби уникнути зайвих переживань та не втратити різдвяний настрій, варто робити все поступово й не забувати тішити себе приємними дрібничками.

різдвяна атмосфера в будинку

Як створити святкову атмосферу в помешканні

Різдво та Новий рік — це родинні урочистості, які зазвичай святкують вдома. Якщо чекаєш на рідних у гості, варто підготувати оселю. Одним із найголовніших компонентів святкового настрою є декор, який включає не тільки ялинку, а й багато різноманітних деталей. Початок грудня — це час влаштувати ревізію наявних прикрас та купити новорічні товари, які доповнять оздоблення інтер’єру. Ось декілька варіантів предметів декору, які стануть у пригоді для створення святкової казки вдома:

  1. Ялинка. Вже багато років вона є одним із центральних елементів свята. Навколо лісової красуні збираються друзі, родина, під нею зранку шукають подарунки, обмінюються враженнями. Сьогодні доступні два варіанти — справжнє або штучне дерево, кожен із яких має свої особливості й переваги.
  2. Ялинкові іграшки. Виробники пропонують величезний вибір — від класичних кульок до різноманітних прикрас різних форм, як-от шишки, грибочки, квіти, тварини чи казкові персонажі тощо. Сучасні іграшки дозволяють оздобити ялинку в будь-якому стилі: стриманому й мінімалістичному, яскравому та оригінальному, монохромному чи різноколірному.
  3. Гірлянди. Новорічні свята важко уявити без електричних вогників. Різноманітні варіанти, які доступні в продажу, дозволяють оздобити святковим освітленням ялинку, вікна, стіни, дверні проходи тощо. Яскраві ліхтарики давно стали ще одним символом новорічних свят.
  4. Статуетки. Фігурка гномика, Санти чи символу року доповнять святкову атмосферу, стануть цікавим акцентом в оздобленні.

Окрім традиційного декору, можна також прикрасити в різдвяному стилі меблі. Тематичні подушки, пледи для дивану, скатертини, серветки для святкового столу допоможуть створити незабутній інтер’єр. Посуд із новорічними візерунками стане родзинкою урочистої вечері. З різноманітністю варіантів святкових товарів створити казкову атмосферу вдома цілком просто та доступно.

різдвяний декор

Як підтримати новорічний настрій

Зимові свята — це чарівний час радісних моментів, подарунків, особливо для дітей. Але з віком відчуття чуда втрачається, а підготовка до урочистостей перетворюється на нескінченний перелік справ. Тому не варто забувати про розваги. Ось декілька варіантів, як провести час весело:

  • слухати новорічні пісні;
  • влаштувати кіномарафон;
  • спекти імбирне печиво, зробити пряникову хатку;
  • зварити глінтвейн або какао з маршмелоу;
  • згадати сімейні традиції з дитинства;
  • влаштувати вечір ігор із близькими;
  • запалювати ароматичні свічки зі святковими запахами.

Життя не завжди дає привід для радості, але навіть у важкі періоди є місце для новорічного дива. Зимові свята — це час, який варто провести з близькими людьми, відчути підтримку, тепло, отримати заряд енергії, позитиву на майбутній рік.

Реклама

 


Головне сьогодні