Точка доступу публікує імена військових, про загибель і смерть яких стало відомо сьогодні, 13 жовтня.
У Кропивницькій міській раді повідомили про загибель чотирьох захисників:
Солдат Євгеній Шумілов був старшим кулеметником бронеавтомобіля. Загинув 2 жовтня неподалік селища Удачне Покровського району на Донеччині. Йому було 37 років.
Солдат Богдан Дзюба служив оператором комплексу радіоелектронної боротьби. Загинув 5 жовтня в районі села Благодатівка Куп’янського району на Харківщині. Йому було 34 роки.
Молодший сержант Олексій Распутін був гранатометником відділення взводу вогневої підтримки десантно-штурмової роти. Помер 6 жовтня в шпиталі. Йому було 37 років.
Солдат Андрій Вдовіченко був стрільцем-санітаром бойової машини. Довгий час вважався зниклим безвісти. Стало відомо, що він загинув 20 травня 2023 року поблизу села Берхівка Бахмутського району Донецької області. Йому було 48 років.
У Петрівській громаді повідомили, що 6 жовтня на Донеччині загинув Віталій Пушка. Йому був 41 рік.
У квітні 2024 року Віталія мобілізували до лав ЗСУ, служив у військовій частині А0641 Міністерства оборони України.
У нього залишилися дружина, двоє дітей, мати, батько та брат.
В Олександрівській громаді повідомили, що загинув житель селища Гайдамацьке Роман Верзілін, 1987 року народження.
Старший солдат проходив службу бойовим медиком десантно-штурмового взводу. Загинув 28 жовтня 2023 року поблизу села Кліщіївка на Донеччині.
У Добровеличківській селищній раді повідомили, що 10 жовтня на Сумщині загинув сержант Олександр Сацький. Йому було 47 років.
Про час та дату прощання з військовим повідомлять додатково.
Читайте також: Помер внаслідок поранення: у громаді на Кіровоградщині попрощалися з Іваном Чумаком
Останні новини