Жителi Кропивницького продавали пiдроблений алкоголь пiд марками вiдомих брендiв (ФОТО)

  • Лілія Кочерга
  • watch_later 23 листопада 2021, 17:00

Жителi обласного центру продавали пiдроблений алкоголь пiд марками вiдомих брендiв через створенi групи в одному з месенджерiв.

Про це повiдомляє Точка доступу з посиланням на пресслужбу ГУ НП в Кiровоградськiй областi.

Полiцейськi провели обшуки за мiсцями проживання та в автомобiлях громадян, причетних до скоєння кримiнальних правопорушень.

Виявили та вилучили незаконно виготовленi близько 120 літрів алкогольних напоїв вiдомих брендiв, марки акцизного податку, мобiльнi телефони, грошi, ноутбуки i персональнi комп’ютери, за допомогою яких громадяни здiйснювали незаконну дiяльнiсть.

Досудове розслiдування у кримiнальному провадженнi, розпочатому за ч. 1, 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберiгання, збут або транспортування з метою збуту пiдакцизних товарiв) та ч. 3 ст. 229 (незаконне використання знака для товарiв i послуг, фiрмового найменування, квалiфiкованого зазначення походження товару) Кримiнального кодексу, триває.

Санкцiя статтi передбачає покарання – позбавлення волi на строк вiд восьми до десяти рокiв з конфiскацiєю майна, з вилученням та знищенням незаконно виробленої або придбаної продукцiї, обладнання для її виготовлення.

Читайте також: У Кропивницькому в 35-річного водія ВАЗ знайшли наркотики (ФОТО)