Читайте газету „Точка доступу” №23 від 17 жовтня (АНОНСИ)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 20 жовтня 2014, 17:24

  • visibility 14 переглядів

Анонси матеріалів, які вийшли у газеті „Точка доступу” №23 від 17 жовтня 2014 року. catsГазету можна придбати у відділеннях та кіосках „Укрпошти”, а також передплатити у листонош.

Кіровоградщина корупційна: по кому вдарить Феміда?

… на Кіровоградщині правоохоронні структури цього року вже зібрали щедрий урожай корупційних діянь у представницьких органах влади.

… чиновники Кіровоградщини теж вклали вагому лепту у високі показники корупції в державних органах влади.

… Лише протягом першого півріччя цього року на Кіровоградщині намагалися вкрасти з бюджету під час процедур державних закупівель 62,5 мільйона гривень.

… Наразі на Кіровоградщині ті, хто мав би боротися з корупцією, не гребують займатися нею.

Кого й коли люструють?

…Під Закон в нас підпадає чимало народу. Починаючи з першої особи області – Сергія Кузьменка, який був більше року заступником голови ОДА при правлінні Януковича, а це стаття 3, частина 1, пункт 9 Закону «Про очищення влади». Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов – так само. Заступник Віктор Рєзнік – не виключення. Разом з ними – близько половини всіх голів районних державних адміністрацій.

Кіровоградський бойкот російських товарів: від меркантильності до патріотизму

…«Не купуй російське!» або «Бойкотуй російське!» - всеукраїнська громадянська кампанія, що виникла як реакцію на експортну блокаду українських товарів з боку Росії. Точка доступу вирішила перевірити чи підтримують загальноукраїнську акцію кіровоградці та жителі області.

«Коли печеш хліб, краще ні з ким не розмовляти»

... Всупереч відомому вислову Козьми Пруткова, за три дні ми встигли «охопити неосяжне». А саме: побувати на живописних берегах Шацьких озер, у легендарній Брестській фортеці та в Біловезькій пущі (тій самій, де керівники трьох союзних республік 8 грудня 1991 року підписали угоду про розпад СРСР та утворення СНД. Пам’ятаєте: «На троих мужики сообразили и друг друга очень уважали... А наутро с бодуна вскочили - и страну былую не узнали»?). Ми доторкнулися до первозданної природи Полісся, відвідали міста Нововолинськ, Володимир-Волинський, духовні осередки християнства та справжнє сучасне (майже європейське) село. Ознайомилися з провідним підприємницьким досвідом і відвідали Десяту шахту – єдину в Україні, яка, попри кризу, війну й економічні негаразди будується за кошти державного бюджету.