Артем Стрижаков з відвертою промовою виступив на стадіоні "Зірка" (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 24 вересня 2020, 15:50

Лідер "Перспективи міста", кандидат на посаду міського голови Кропивницького Артем Стрижаков відверто та емоційно розповів про те, чому він вирішив йти на місцеві вибори та як планує змінити життя міста у найближчі п’ять років, передає Точка доступу.

Підтримати Артема Стрижакова на з’їзді-презентації політичної партії "Перспектива міста" зібралися друзі та однодумці: відомі громадські та культурні діячі, меценати, науковці. Зокрема, на зустріч завітав легендарний хореограф, народний артист України Григорій Чапкіс, заслужений працівник освіти України, декан факультету педагогіки та психології ЦДПУ ім. В. Винниченка, кандидат педагогічних наук, професор Анатолій Рацул, заслужений працівник культури України доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка Василь Босий, настоятель Благовіщенського храму Євгеній Назаренко, відоме подружжя доктора філософії, заслуженого працівника транспорту України, гендиректора міжнародної авіакомпанії "УРГА" Леоніда Шмаєвича та заслуженого економіста України, кандидата економічних наук, доцента Галини Кузьменко.  

Присутні висловили підтримку Артему Стрижакову, його планам та потужній стратегії розвитку міста.

Символічно, що зустріч відбулася на стадіоні футбольної команди "Зірка" - першого футбольного клубу України, який був заснований ще в 1911 році.

В минулому наше місто багато в чому було першим: перший професійний театр, перший трамвай, перше в країні льотне училище. На жаль, ця першість залишилась в історії. Натомість, наше місто втратило лідируючі позиції. Кропивницький займає останні місця в рейтингах комфортних та безпечних міст України. Ми аутсайдери за новими технологіями та, на жаль, маємо одні з найвищих тарифів на комуналку, - зазначив Артем Стрижаков.

На думку політика, останні п’ять років влада наполегливо запевняє, що в місті все добре:

Але якщо це так, то чому з міста їде молодь? Чому не створюються нові робочі місця, щоб люди могли утримувати свої сім’ї?.

Артем Стрижаков розповів, що один з показників розвитку міста – це будівництво. І по тому скільки будівельних кранів працює зараз  у Кропивницькому можна визначити, як місто розвивається. На жаль, зараз  в обласному центрі практично не будують нових будинків. Кропивницький не цікавий для інвесторів, вони йдуть в інші міста, де "справедливі умови гри":

Несправедливо, що на місто напередодні виборів навішують багатомільйонні борги. При цьому розкрадається чимало коштів. До прикладу, цього року на прибирання снігу виділили 100 тисяч гривень, але сніг так і не випав….

Артем Стрижаков відверто зазначив, що Кропивницький перетворився на місто, за яке стає соромно. 

Мені, як жителю міста, соромно за майже зруйновані тротуари, за розкрадену Набережну, за площу Героїв Майдану, за фактично покинутий напризволяще Центральний сквер, який знаходиться якраз під вікнами міської ради. Наше місто відстає на 10-15 років від інших обласних центрів.

5 років тому в якості кандидата на посаду міського голови Артем Стрижаков презентував програму "5 перспектив, як змінити місто". Але, на жаль, жодна з цих перспектив за останні роки не була реалізована, нічого кардинально не змінилося і з цією владою не зміниться.

Кожного року команда Артема Стрижакова подавала до міської ради сучасні та перевірені проекти якісних змін у Кропивницькому. Вони були створені  на основі успішного досвіду інших міст.

Напевно, я був наївним, коли ми з командою щороку приносили міському голові сучасний, вивірений, заснований на успішному досвіді українських міст проект. І по безпритульним тваринам, і по модернізації транспортної інфраструктури, по новій системі міського опалення та інші. Ці готові проекти не тільки не хотіли втілювати – нам безсовісно не дали реалізувати їх самим. І я зізнаюся, були моменти, коли хотілося все це кинути. Але я не міг. По двом причинам.

Політик емоційно та щиро розповів про те, чому знову вирішив балотуватися на посаду міського голови та чому ніколи не покине Кропивницький, назвавши дві причини.

Перша – тоді, в 2015-му, мені повірили люди і вибрали мером. І це цінно, це велика відповідальність. А довіру потрібно виправдовувати.

Друга причина – особиста. Я бував у сотнях міст, чистіших, сучасніших і розвинутих. Але я раз і назавжди закоханий в своє, рідне місто, і я його не залишу. Я хочу, щоб тут жили, навчалися і створювали сім'ї мої доньки – Ліза і Настя. Я хочу відродити це місто для них і десятків тисяч наших дітей, щоб вони хотіли тут жити і могли пишатися не лише минулим нашого міста, а й тим, яке воно сьогодні і яка в нього перспектива 

Команда Стрижакова в буквальному сенсі обходила все місто, розмовляла з людьми та дізнавалася про їхні проблеми та шукали шляхи їх вирішення.  Для цього команда Стрижакова відвідувала європейські конференції та форуми, щоб володіти концепціями сучасного розвитку міст. 

Ми готові  та повністю впевнені в своїх силах зробити місто таким, в якому хочеться жити. А жити хочеться в місті з теплими будинками, в місті з безпечними дорогами та якісними тротуарами, де розвивається власне виробництво та створюються нові бренди. Де можна прогулятися по сучасній набережній з чистою річкою. Де є красивий сквер в кожному мікрорайоні. Ми будуватимемо місто в якому має значення кожен житель. І якщо у нього є проблема, то на неї швидко реагують комунальні служби і вирішують її для людини, а не для галочки. Хочеться жити в місті, де є справедливість, де є надії на зміни, де є перспектива. А сьогодні ця перспектива –  тільки за нами, - зауважив Артем Стрижаков.

Також під час з’зду-конференції була презентована Стратегія Стрижакова "Місто перспектив для кожного". Про неї на Точці доступу незабаром вийде матеріал.   

Реклама