Бейблейд Switch Strike — новинка для шанувальників аніме Бейблейд Вибух

  • watch_later 31 липня 2020, 15:10

Як правильно грати Бейблейд Switch Strike, етапи проведення поєдинку з Бейблейд і особливості гри. На що варто звернути увагу при виборі Бейблейд Switchstrike?

Час летить невблаганно. На початку "нульових" багато школярів грали в фішки на підвіконнях. Часи швидко змінюються, і звичайні кепси відійшли в минуле, поступившись місцем новим віянням. Серед них виділяють beyblade - іграшку. Вона стала вибором дітей 90-х і "нульових", які вже давно виросли, ставши батьками. Вони купують цю річ для хлопчиків і для дівчаток. Якщо грати в Бейблейд, то можна радувати не тільки дітей. Навіть батьки влаштовують змагання.

Як грати Бейблейд Switch Strike

Варто зазначити: зазвичай у switchstrike грають від 8 років. Момент прописаний на упаковці оригінального набору. Менший вік не рекомендований для розваг в рамках даної гри. Момент варто врахувати. Багато людей, бачачи яскраві фарби дзиґи, з радістю його купують. Грати дуже просто і, що головне, цікаво.

Розглянемо етапи проведення поєдинку докладніше:

1. Для початку потрібно підготувати спеціальне ігрове поле, виконане з якісного пластику. Його витягують з упаковки, мають у своєму розпорядженні на столі. Важливо врахувати наявність рівній поверхні. Тоді можна досягти максимальної чесності в грі. Є нахил? Вже об'єктивність пропадає. Втім, звичайний стіл для цього завдання цілком підійде.

2. Цікава іграшка береться руками. Правильно сказати так: 2 людини, які влаштовують батл, займають позиції. Реально грати сидячи, але деякі експерти встають, щоб сильніше розкрутити дзиґа. Все залежить від вправності та досвіду. Немає заборон експериментувати. Це навіть підстьобує інтерес до гри, тому що потрібно відкривати нові грані.

3. Потрібно запустити іграшки, тримаючи пристосування над місткістю, яка виступає в ролі ігрового поля. Реально проводити серію атак, а також грати в рамках дуелі. Не завжди дотримуються правил, деякі придумують інші варіанти. Тільки от новачкам краще освоїти стандартні правила. Грати по ньому просто і цікаво.

4. Виграв поєдинок та людина, у якого іграшка залишилася на поле. У того, хто програв вона зміщується в додатковий відсік. Як то кажуть, фішка обертається - гравець насолоджується.

Beyblade Burst - явище сучасної культури

Гравці мають термінологією, яка використовують під час процесу. Коли починається атака, одна зі сторін здійснює вибух: так називають найбільш сильну фішку, котра проводить атаку.

Культура гри стає для багатьох ритуалів. Beyblade Burst легко закохує в себе не тільки дітей, а й дорослих гравців. Нерідко батьки влаштовують змагання зі своїми дітьми. Кожна деталь важлива, тому потрібно вивчити правила. Вони додаються разом з інструкцією. Втім, нічого складного немає.

Чи можливий захист від нападу? Потрібно вибирати правильну позицію, сильніше розкручуючи дзиґа. Більше руху - краще захист. Кожен раунд визначається рахунком. Втім, можна грати до першої перемоги, а потім обнуляти рахунок. Варіантів багато. Все залежить від побажань гравців. Коли є вибір, то стає цікавіше проводити змагання.

Сканування

Відсканувавши ігрову зону на планшет / смартфон, людина отримує можливість відстежувати рахунок. Захопливий всесвіт змагань затягує. Сучасні технології, залучені до гри, сприяють посиленню ефекту.

Деякі не використовують систему сканування. Втім, гра сама по собі цікава. Тільки ось додаткові можливості дозволяють підвищити комфорт, сформувавши при цьому здоровий дух конкуренції.

Оригінальна продукція

Тільки виробник має право випуску оригінальних Beyblade Burst, проте ситуація така, що стало багато китайських підробок. Різниця між іграшками очевидна. Особливо вона проявляється в грі: підробки просто розвалюються після декількох зіткнень. Як же відрізнити оригінал від підробки? Варто знати деякі моменти, щоб не попастися на підроблену гру, яких стало багато. За адресою - Київ, вул. Васильківська 53 А ви зможете підібрати оригінальні моделі від кращих виробників. Зателефонувавши за номером + 38- (095) -229-78-47 дізнаєтеся наявність асортименту та ціни.

На що варто звернути увагу:

  • Справжній Бейблейд характеризується якістю упаковки. Нічого зайвого, тільки конкретна інформація, що стосується гри.
  • Китайська підробка часто має в назві хоча б одну букву, яка спотворена. Так вони прикриваються: відразу не помітиш, а претензій не буде, тому що найменування не збігаються.
  • Оригінал не може коштує дешево. Акції, звичайно, знижують вартість, але до абсурдно низьких цін оригінал не дійде.
  • Часто підробки мають занадто їдкі кольори. Оригінал завжди виглядає приємно, навіть якщо застосовується яскравий окрас.

Якщо хочеться справжнього задоволення, то краще взяти оригінальну гру. У гонитві за дешевизною люди набувають екологічно небезпечну іграшку, що виділяє токсини. Та й задоволення від такого набору не буде. Тільки оригінальні Beyblade Burst варті уваги. Вони безпечні для здоров'я, надійні, зберігають властивості протягом тривалого терміну. Beyblade Burst - сімейна гра, яка дозволяє брати участь в змаганнях кожному бажаючому.

Реклама