Держкомтелерадіо просить громадян України нічого не коментувати для російських ЗМІ

  • Людмила Макей
  • watch_later 31 липня 2014, 11:15

  • visibility 10 переглядів

Директор департаменту інформаційної політики  Держкомтелерадіо Богдан Червак просить громадян України утриматися від коментарів, які просять надати російські журналісти для своїх ЗМІ.

Про це йдеться в листі, який оприлюднила «Телекритика».

«Просимо громадян України, представників громадських організацій, державних установ утриматися від надання російським ЗМІ коментарів, інтерв'ю, інформаційних повідомлень, оскільки все це може бути використано проти України та наших громадян», - пише Богдан Червак.

За словами пана Червака, останнім часом почастішали звернення до Держкомтелерадіо, у яких повідомляється, що редакції російських телеканалів і друкованих ЗМІ звертаються з проханням до представників різних державних установ і громадських організацій дати дозвіл на зйомку або отримати коментар щодо подій на Донбасі.

«При цьому російські журналісти по-фарисейськи обіцяють бути  максимально об'єктивними і не перекручувати фактів. У зв'язку з цим повідомляємо, що Росія не припиняла інформаційної агресії щодо України. Навпаки, з кожним днем інформаційні провокації російських журналістів  стають дедалі нахабнішими. Їх мета - використати українських громадян для дискредитації Української армії, сил АТО, української  влади», - йдеться в листі.

«Російський інформаційний простір переповнений брехнею та інсинуаціями, Про об'єктивне висвітлення російськими ЗМІ подій  Україні, зокрема, на Донбасі не може йти і мови», - впевнений Богдан Червак.

Нагадаємо, як стверджують журналісти французького видання Le Figaro, Росія проводить пропагандистську антиукраїнську війну в інтернеті. Для цього взяла на роботу 600 осіб, які коментують події в Україні в соціальних мережах та сторінках інтернет-медіа.