Дитяча кімната – це багатофункціональне приміщення, в якому дитина спить, грає, читає, робить уроки. Для кожного з цих процесів має бути окремий світильник, що забезпечує необхідний рівень комфорту й безпечне застосування. Основні принципи:
- поєднання основного стельового освітлення з використанням настінного світильника й настільної моделі на письмовому столі, а також нічника;
- відсутність різкого контрасту між світлом і тінню;
- відповідність моделей віку й потребам дитини.
Купити дитячі світильники й нічники зі швидким доставленням замовлення можна в інтернет-магазині Панама https://panama.ua/categorys/105901/, а ми пропонуємо огляд основних варіантів:
- Стельові. Сьогодні багато батьків віддають перевагу вбудованим стельовим точковим світильникам, що можуть освітити, як всю кімнату, так і окремі її зони. Любителі класики вибирають люстру, але моделі з великою кількістю кришталевих або скляних елементів не підійдуть, оскільки створюють безліч відблисків. Світло повинно бути розсіяним або відбиватися від стелі. З таким завданням краще впорається люстра з одним або декількома плафонами.
- Нічники. Встановлюються на тумбочку біля ліжка, а також виготовляються варіанти, які працюють від батарейок і кріпляться до різних поверхонь за допомогою прищіпки. Незалежно від типу моделі, створюють м'яке, розсіяне світло. Серед додаткових функцій – проєктор, відтворення мелодій і звуків природи. Спільно з рядом певних заходів (наприклад, гра у тіньовий театр, читання перед сном добрих історій) допомагають позбутися страху темряви
- Настінні. Бра здатне висвітлити невелику зону. У дитячій кімнаті вішається над ліжком. Напрямок світла – вгору, вниз або комбінований.
- Настільні. Основними вимогами до настільних ламп є стійкість і максимальний захист світлового елемента від можливого контакту. Для школярів середнього та старшого віку підбирають офісні варіанти. Особливою популярністю користуються варіанти, які можна прикріпити за допомогою контейнера до стіни, адже такі вироби не можна випадково зіштовхнути зі столу.
Реклама