Діти виграли у волейбол у здорових дядьків у міліцейській формі

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 18 серпня 2014, 16:24

  • visibility 10 переглядів

Працівники кримінальної міліції у справах дітей Світловодського МВ УМВС у дитячому таборі оздоровлення та відпочинку «Хвиля» організували і провели матчеву зустріч з волейболу між збірними командами підлітків та працівників міськвідділу.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі УМВС в області.

За активну участь у змаганнях та перемогу юних спортсменів та їхніх тренери нагородили подяками міськвідділу міліції та спортінвентарем.

Того ж дня правоохоронці провели з дітьми бесіду на тему «Обери правильний шлях у житті». Працівники міліції нагадали про переваги ведення здорового способу життя та розповіли про можливі негативні наслідки вживання наркотичних засобів й алкоголю, особливо у юному віці.

Також, зі свого боку, керівництво міськвідділу відзначило подяками директора та педагогічний колектив оздоровчого закладу за систематичну роботу щодо профілактики злочинності та попередження правопорушень серед дітей.

— Зустріч з підлітками та спортивні змагання відбувалися у рамках проведення оперативно-профілактичних заходів «Літо-2014», — повідомила т. в. о. начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС в області Оксана Яценко. м Протягом літніх шкільних канікул правоохоронці докладають максимум зусиль для урізноманітнення дозвілля та організації корисного відпочинку юних жителів області.