„Дніпро-Кіровоград” підписав угоду на отримання $34 млн. від Світового банку (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 22 жовтня 2014, 14:48

  • visibility 136 переглядів

Генеральний директор ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Роман Ілик підписав “Угоду про реалізацію проекту” між ОКВП “Дніпро-Кіровоград” та Міжнародним банком реконструкції та розвитку сьогодні, 22 жовтня.

Про це Точці доступу повідомили в адміністрації ОКВП „Дніпро – Кіровоград”.

В квітні 2014 року Уряд уклав договір про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку в рамках проекту “Розвиток міської інфраструктури – 2”. Проект передбачає фінансування в розмірі до 300 мільйонів доларів, і складається з декількох субпроектів у сфері водопостачання, водовідведення та поводження з твердими побутовими відходами на 9 комунальних підприємствах Києва, Харкова, Донецька, Кіровограда, Житомира, Краматорська, Коломиї, Тернополя. Початок його реалізації - 2015 рік, завершення - 2021 рік.

Одним із підприємств, що отримає такі інвестиції є ОКВП “Дніпро-Кіровоград”. Сума кредиту – 34 мільйони доларів з можливістю його збільшення до 40 мільйонів.

Підприємство отримало унікальний шанс оновити основні фонди та впровадити новітні технології, що як наслідок знизить витрати на енергоносії.

Основними напрямками роботи буде:

- реконструкція та модернізація систем водопостачання;

- реконструкція та модернізація існуючих споруд очистки стічних вод та обробки осадів;

- заміна застарілого обладнання для систем очищення води, насосних станцій, каналізаційних насосних станцій;

- впровадження технологій дистанційного управління та автоматизації.

Фото надані адміністрацією ОКВП "Дніпро - Кіровоград"