ДНК-експертиза підтвердила смерть Максима Бендерова

  • Алла Зейферт
  • watch_later 15 серпня 2014, 12:03

  • visibility 38 переглядів

Результати ДНК-експертизи підтвердили, що тіло одного із загиблих бійців АТО належить олександрійцю Максиму Бендерову.

Про це пише „Моя Олександрія”.

Тіло було вилучено на поле бою під Ізварине 15 липня цього року і відправлено в морг. Однак на впізнанні батьки не змогли впевнено підтвердити, що воно належить їх синові.

Як стало відомо, Бендерових запросили в Кіровоградську військову прокуратуру для ознайомлення з результатами ДНК-експертизи. Дослідження показало, що тіло належить Максиму.

Цю інформацію підтвердив друг сім'ї Костянтин Ліщенко. Також він зазначив, що траурна церемонія може відбутися в понеділок, 18 серпня, в ДК "Світлопільське" приблизно в 12-13 годин. Боєць буде похований на кладовищі в районі міської телевежі.

24-річний Максим Бендеров - олександрієць, проживав в районі 8-ї школи, неодружений. Майстер спорту з панкратіону, неодноразовий чемпіон України з панкратіону, чемпіон України серед спецназівців, чемпіон світу з військово-спортивного багатоборства, працював тренером. Служив за контрактом старшим розвідником в Кіровоградському полку спеціального призначення.

На згадку про загиблого героя Спортивний комітет України заснував щорічний турнір з панкратіону його імені в Олександрії.