Другий після столиці: у Кропивницькому відкрили комфортний «Open space» (ФОТО)

  • Олександр Козловський
  • watch_later 26 червня 2018, 14:10

  • visibility 1281 перегляд

Сьогодні, 26 червня, у Кропивницькому відкрили перший і поки єдиний на Кіровоградщині офіс "Open Space", мета створення якого – надання громадянам швидких і доступних сервісів у сфері держреєстрації.

Він розташовується у Фортечному відділі ДРАЦС на вул. Космонавта Попова, 26.

В урочистому відкритті взяла участь заступниця Міністра юстиції України Олена Сукманова, яка перебуває наразі в обласному центрі з робочим візитом. Також відкривали перший кропивницький "Open Space" начальник ГТУЮ у Кіровоградській області Вадим Гуцул, його заступник Олег Потьомкін, представники обласної та місцевої влади, ЗМІ та перші бажаючі отримати послуги держреєстрації містяни.

За словами Вадима Гуцула, офіс обладнали так, щоб містяни могли отримати послуги максимально якісно та комфортно. Крім використаних сучасних технологій, тут встановили банківський термінал, де можна миттєво зробити необхідні платежі. Послуги надаються комплексно і в повному обсязі на території офісу.

Мені приємно бачити зміни в системі органів державної реєстрації. Дуже прекрасно, що Кропивницький встиг у п'ятірку лідерів в Україні. Бажаю працівникам натхнення, щоб любили своїх відвідувачів, а відвідувачі любили їх, – зазначила заступниця Міністра юстиції України.

Наразі Кропивницький став другим містом, в якому відкрили офіс "Open Space", до цього такі були лише в Києві, та нещодавно відкрили в Одесі та Львові. 

Читайте також: У Кропивницькому розглядають два варіанти руху транспорту під час ремонту на Короленка (КАРТА)