Сьогодні, 15 лютого, у Піщанобрідській громаді Новоукраїнського району врятували двох рибалок.
Про це повідомили у пресслужбі Держслужби з надзвичайних ситуацій в Кіровоградській області, передає Точка доступу.
Повідомлення про те, що двоє чоловіків 1975 та 1964 років народження потребують допомоги, рятувальники отримали об 11:44. Рибалки провалилися під лід у місцевому ставку в селі Кирилівка. Рятувальники допомогли їм вибратися з води і передали медикам.

Ще один чоловік сьогодні, 15 лютого, втопився у річці Синюха. Його тіло рятувальники дістали поблизу села Сoлдатське Нoвoархангельськoї грoмади Гoлoванівськoгo райoну. Чоловіку був 71 рік. Причину та обставини його загибелі встановлюють фахівці.

Читайте також: Мoрoз, oжеледиця і пoриви вітру. У центрі з гідрoметеoрoлoгії рoзпoвіли, якoю буде пoгoда на Кірoвoградщині
Запрошуємо вас стати частиною нашої спільноти та бути
причетними до змін у місті.
Після оформлення підписки ми надішлемо вам лист із детальною інформацією.
Долучайтеся до змін у місті, які вже відбуваються!