Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко звернувся до будівельників з проханням якнайшвидше відремонтувати діалізну залу в обласній лікарні, аби вже до Нового року пацієнти могли лікуватися в кращих умовах.
Сьогодні апарати для гемодіалізу розташовані у відділенні інтенсивної терапії обласної лікарні.
Окрема діалізна зала стане першим кроком, що значно покращить умови як для хворих, так і для медперсоналу.
Нагадаємо, в області діє благодійна акція «Разом – заради добра», яка передбачає збір коштів для створення діалізної зали в обласній лікарні. До процесу збору коштів активно долучилася обласна рада. Завдяки меценатам на рахунок благодійного фонду «Майбутнє медицини» вже надійшло понад 350 тисяч гривень на зазначені потреби, ще стільки ж виділено з обласного бюджету.
За матеріалами сайту облради.
Схожі матеріали
Запрошуємо вас стати частиною нашої спільноти та бути
причетними до змін у місті.
Після оформлення підписки ми надішлемо вам лист із детальною інформацією.
Долучайтеся до змін у місті, які вже відбуваються!