Григорій Чапкіс: Проект команди Стрижакова мають реалізовувати не лише у Кропивницькому

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 28 березня 2020, 13:50

Народний артист України, хореограф Григорій Чапкіс, який негативно висловився щодо заяви міністра охорони здоров’я Іллі Ємця, порекомендував посадовцям та жителям інших областей звернути увагу на Кропивницький та діючий в місті Волонтерський координаційний антикоронавірусний штаб "Перспектива", створений командою громадського діяча Артема Стрижакова.

Так, нещодавно міністр охорони здоров’я в прямому ефірі одного з українських телеканалів заявив, що бізнесмени мають спрямовувати кошти на лікування живих людей, а не "трупів" - людей, яким виповнилося 65 років і старших.

Це знущання, і не від вірусу помиратимуть люди, а від інфарктів та інсультів після таких заяв і таких керівників. Я обурений, і мої друзі, рідні мене підтримують, адже як можна так висловитися по відношенню до людей, яких він має рятувати, а не знищувати.  А він їх вже вважає трупами. Ми зараз збираємо підписи, відкриваємо петицію, щоб зібрати 25 тисяч підписів, відправити її Зеленському і  щоб він розглянув питання про відставку цього міністра. Мені 90 років, і я не хочу помирати, я збираюся до останнього подиху працювати, скільки зможу. Я не бачу навколо себе людей, які підтримують такого міністра і вважаю, що ця людина не має права жодного дня більше обіймати цю посаду, - обурюється народний артист України Григорій Чапкіс.

Але ж є люди, які допомагають всіма можливими способами, дбають про людей пенсійного віку, розуміючи, що вони можуть бути самотніми, що вони ніким не захищені. Артем – це диво-людина,  він добровільно допомагає людям і отримує від цього задоволення. І саме для цієї категорії людей від 60 років він зробив свій проект, розвозить ліки, продукти, підтримує усіма можливими способами. У мене сльози на очах від того, що є такі люди, які живуть тим, що діляться з іншими. Я заздрю вашому місту, що у вас є такий громадський лідер. Його проект має реалізовуватися не тільки в Кропивницькому, а й в кожному регіоні України, - прокоментував Чапкіс.

Як ми повідомляли раніше, в обласному центрі запрацював Волонтерський координаційний антикоронавірусний штаб "Перспектива", першочергова мета якого - допомога містянам віком від 60 років.  У рамках проекту пенсіонерам забезпечать доставку продуктів та ліків. Також людям найбільш незахищеної вікової категорії нададуть антикоронавірусні аптечки, до складу яких входять маски, медичні рукавички, набір вітамінів для підвищення імунітету, антисептик тощо.

Читайте також: Коли місто мовчить: як реклама відображає карантинні будні Кропивницького (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Читайте також: 11-й день карантину в Кропивницькому: життя міста та його мешканців (ФОТОРЕПОРТАЖ)