Стан дороги Київ-Знам"янка став темою обговорення виїзного засідання бюджетного комітету Верховної Ради.

Як передає кореспондент Точки доступу, члени комітету проїхалися найпроблемнішими ділянками цього маршруту, зустрілися з керівництвом Черкаської ОДА та керівниками районних адміністрацій Корсунь-Шевченківська,Сміли та Кам’янки.

Було запропоновано спільними зусиллями створити проект капітального ремонту основи дорожнього покриття за світовим стандартом та розробити спільне фінансування державним та місцевими бюджетами.

Нардеп з Кіровограда Олександр Горбунов повідомив, що бюджетний комітет лобіюватиме, щоб у Держбюджеті 2016 року були закладені кошти на ремонт дороги Київ-Знам"янка.

- Ми уже на кінець вересня вийдемо з пропозиціями щодо формування бюджету наступного року. Якщо буде перевиконання бюджету цього року, то ми будемо просити депутатів, щоб виділити певну суму на ремонт цієї траси, - зазначив Олександр Горбунов.

Орієнтовно вартість ремонту покриття всієї траси може коштувати 1,5 млрд грн. При цьому дорогу ремонтуватимуть частинами. Для ремонту кожної ділянки підрядника обиратимуть на тендерах, таким чином їх планують провести кілька.

 Фото та відео Олександра Козловського, Точка доступу


Головне сьогодні