Екс-директор ЦРУ увійшов до ради директорів компанії "Велта"

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 31 липня 2019, 12:50

  • visibility 821 перегляд

Прес-служба ТОВ ВКФ "Велта" повідомляє, що компанія сформувала нову холдингову та корпоративну структуру та провела зміни у раді директорів материнської компанії "Велта холдинг".

Серед нових членів ради директорів зазнчено Роберта Джеймса Вулсі, який за часів президента Клінтона був директором Центрального розвідувального управління США. Також пан Вулсі є членом Національної комісії з питань енергетичної політики та Комітету з питань оборонної політики в США.

Другим американським членом ради директорів "Велта холдинг" став Глен Майлз - засновник та голова правління американської компанії First Wall Street Capital. За 35 років роботи здійснив фінансові транзакції вартістю майже 30 мільярдів доларів. Пан Майлз працює з найбільш значущими компаніями по всьому світу, переважно у сфері енергетики та видобутку корисних копалин.

Пріоритетами американських партнерів є залучення інвестицій, безпека та розвиток бізнесу.

Також компанія повідомила, що у зв’язку з обранням до Верховної Ради України Андрій Ніколаєнко залишає посаду Голови ради директорів ТОВ ВКФ "Велти".

Вважаю втратою для компанії остаточний перехід Андрія Івановича з бізнесу до державної служби, бо саме його вклад дозволив компанії "Велта" вижити та повноцінно відновитись після пожежі. Внесок пана Ніколаєнка у розвиток компанії важко переоцінити, але наразі саме такий ефективний менеджер необхідний країні.

У "Велті" проходять масштабні трансформації у зв’язку із залученням іноземних інвестицій. Мені приємно повідомити, що наші американські партнери Глен Майзл та Роберт Джеймс Вулсі погодились увійти до нового складу ради директорів "Велта холдинг". Я впевнений, що їхній великий досвід, знання та компетенції дозволять нам завершити процес створення корпоративної структури та стимулювати розвиток нових проектів" – зазначив Андрій Бродський, генеральний директор компанії "Велта".

Нова корпоративна структура відповідає міжнародним вимогам приватних та державних фінансових установ. Таким чином, ТОВ "Велта Холдинг" об'єднує існуючі виробничі активи ТОВ ВКФ "Велта" та всі інші проекти акціонерів групи, що формується. Акціонерами "Велта Холдинг" є: Андрій Бродський, який обіймає посаду генерального директора ТОВ "Велта Холдінг" та ТОВ ВКФ "Велта", Віталій Малахов, Вадим Москаленко.

Нагадаємо, що компанія "Велта" 7 років веде видобуток та переробку титанової сировини у Кіровоградській області. Також серед проектів компанії розробка Лікарівського родовища-аналога поряд з працюючим гірничо-збагачувальним комплексом. Минулого року "Велта" повідомила про створення R&D центру, де працює над створенням нових методів переробки титанової сировини.

Нагадаємо, Новомиргород відсвяткував День міста та День гірників. Адже саме до цього сегменту економіки належить компанія "Велта", яка є найпотужнішим підприємством району, головним локомотивом перетворень та й найбільшим спонсором свята також.