Юрчик із «Країни У»: Торкніться носом дзеркала зранку, і весь день буде гарний настрій (ФОТО)

  • Ольга Зима
  • watch_later 24 липня 2017, 20:00

  • visibility 348 переглядів

Актор Юрій Ткач, якого український глядач точно впізнає як просто Юрчика, персонажа багатьом улюбленого ситкому «Одного разу під Полтавою» та скетч-шоу «Країна У», завітав до Новомиргорода на святкування Дня міста. В ексклюзивному інтерв’ю Точці доступу вдалося дізнатися, як гуморист проводить свій особистий час, про роботу на знімальному майданчику, та що потрібно робити, щоб завжди залишатися в гарному настрої.

Кор.: Ви вже були в Новомиргороді рік тому, чи змінилося тут щось?

Ю. Т.: Все, що не встигли зробити перед попереднім святом, зробили й доробили в цьому році. Площа сяє, парк цвіте.

Кор.: Як часто Вас запрошують у такі невеликі містечка, як Новомиргород?

Ю. Т.: Немає таких містечок, як Новомиргород. Це особлий край, в якому живуть дуже добрі люди. І до новомиргородців я вже ставлюся, як до рідних, бо другий раз уже бачу.

Кор.: Минулого року Ваш приїзд до цього міста справив фурор. Люди просто шаленіли, побачивши Вас. Коли зрозуміли, що стали дійсно відомим?

Ю. Т.: Коли 5 років тому мені в спину крикнули: «Юрчик, де твій кум?» Це було в Дніпрі. І я зрозумів, що образи кума і Юрчика вже стали народними.

Кор.: Ви міський житель, живете в Києві, де взяли ось такі сільські образи?

Ю. Т.: Цей український образ пішов ще з КВНу. Ми грали у Вищій лізі в Києві, і там з’явився образ западенця, який розмовляє українською мовою. Сільський образ у нас в серці, в крові, у жилах. Тому я думаю, кожен може втілитися в такий образ – він щирий, відкритий та добрий.

Кор.: У житті знайомі підколюють Вас через цю роль?

Ю. Т.: Постійно. Кажуть… А, ні, не буду озвучувати (сміється).

Кор.: Звідкіля Ви берете сюжети?

Ю. Т.: Сюжети пишуть автори. Спочатку придумується ідея, потім пишеться приблизний план сцени, а вже потім на цей план накидаються жарти.

Кор.: Чи є якісь табу під час написання жартів? За які межі Ви не переходите?

Ю. Т.: Окрім нецензурщини, політика, напевно. Насправді, жартуємо про все. Ми живемо в Україні, європейській державі. Коли були в КВН у Росії, там багато чого не можна було, а тут можна все.

Відколи Крим забрали, ми всіх послали й тепер виступаємо тільки в Україні.

Кор.: Чи відрізняється сприйняття гумору публікою у різних регіонах України?

Ю. Т.: В Західній Україні – свої зірки, і жарти тільки українською. На Сході всім трішечки начхати, якою мовою, аби було смішно.

Кор.: А як на Кіровоградщині сприймається?

Ю. Т.: Кіровоградщина знаходиться недалеко від Дніпропетровщини, від моєї малої батьківщини. Тому ми – області-побратими. Тут гумор сприймають адекватно. Тут дуже прості, дуже гарні, вільні люди. Я б, мабуть, порівняв із Західною Україною, де люди спокійні, врівноважені, добрі, щирі. От тим самим бере й Кіровоградщина.

Кор.: Ви – колишній учасник КВК, часто міняєте/придумуєте слова під час зйомок?

Ю. Т.: На знімальному майданчику імпровізувати можна, але текст сказати обов'язково. Хіба щось трішки додати.

Кор.: Чи долучаєтеся Ви до авторів у написанні жартів?

Ю. Т.: Тексти я не пишу. Автори у нас окремо, актори окремо. Звичайно, є такі унікуми, які й пишуть, і грають. Це Віктор Гевко (Вітя, кум мій), Тарас Стадницький (Володька Танькин).

Кор.: Наскільки щільний у Вас графік?

Ю. Т.: Зараз на знімальному майданчику «Одного разу під Полтавою…» вихідний, тому я тут. В переддень знімали до 2-ї ночі, наступного дня вже з обіду знов.

Кор.: Скільки годин Ви працюєте на знімальному майданчику?

Ю. Т.: 12-14 годин. Вихідні – кожного п’ятого дня. 19 липня вже завершилися зйомки серіалу «Одного разу під Полтавою». То вже легше буде.

Кор.: Складно поєднувати роль чоловіка-батька й гастролюючого артиста?

Ю. Т.: Непросто. Але це дуже круто, коли жінка розуміє все. І я коли приїжджаю з роботи, завжди з родиною. У мене немає такого, щоб я пішов із другом в караоке чи напитися. Я сім’янин, дуже люблю свою дружину й донечку Лізу. Також у нас є собака – Буся.

Кор.: Що б Ви порадили читачам Точки доступу, щоб вони завжди залишалися в гарному гуморі?

Ю. Т.: Треба зранку піднятися, правою ногою стати на підлогу, торкнутися кінчиком носа дзеркала у ванній; випити стакан водички з лимончиком, сказати «Зашибісь, деньок!»; подзвонити найкращому другові, побажати доброго ранку; поцілувати рідну людину й піти працювати на улюблену роботу.

Як відомо, команда студії «Квартал 95» і «Драйв Продакшн» працює над новими – четвертим і п'ятим – сезонами серіалу «Одного разу під Полтавою». Глядачі їх побачать на телеканалі ТЕТ вже восени.