Продовження військового конфлікту - це єдиний спосіб нинішнього режиму втриматися при владі. Але люди виступають за мир, люди втомилися від війни. І ми знаємо спосіб як її зупинити - заявив засновник «Опозиційної Платформи - За Життя» Юрій Бойко журналістам у понеділок, 11 березня, коментуючи запропонований ним план дій для відновлення миру в Україні, повідомляє сайт партії.

Останні соцдослідження показують, що нашу ідею прямих переговорів для припинення конфлікту на сході країни підтримують більше 40% людей в Україні. І тільки 9,7% виступають за продовження бойових дій. Це говорить про те, що наш шлях до миру - правильний і затребуваний суспільством. У країні, де ідеологію війни підтримує менше, ніж кожен десятий - мир стає життєвою необхідністю, - заявив Юрій Бойко.

Опозиційний політик підкреслив, що конфлікт на сході тягне за собою все більшу кількість проблем, які нинішня влада вирішувати не збирається. Прикриваючись війною, вона з кожним роком все більше на ній наживається.

Корупційні скандали в оборонному відомстві - лише вершина айсберга. Уже кілька років кожен працюючий платить військовий збір. Як контролюються і куди йдуть мільярди народних грошей - про це чиновники не звітують. Прикриваючись війною, режим самоусунувся від вирішення соціальних проблем - бідності, недоступності медицини, дорожнечі продуктів, нелюдських тарифів. Люди втомилися від нескінченної військової істерії, яка стала єдиним аргументом для виживання цієї влади, бо світ - це кінець режиму. Але мир вкрай необхідний Україні, щоб рухатися вперед, - підкреслив Юрій Бойко.

Нагадаємо, в дослідженні Центру «Софія» на питання: «Яким чином слід домагатися встановлення миру в Донбасі?» - 40,9% респондентів обрали відповідь: «Шляхом прямих переговорів з керівництвом Росії, а також з представниками« ДНР і ЛНР »необхідно прийти до мирного вирішення на основі компромісу»;

36,1% вважають, що «потрібно домагатися перемоги дипломатичним і військово-оборонним шляхом, поєднуючи військове стримування« ЛНР-ДНР »і міжнародні санкції проти Росії»;

9,7% виступають за те, щоб «домагатися перемоги військовим шляхом - проводячи активні наступальні дії»;

8,2% пропонують «заморозити конфлікт, відгородитися від« ЛНР-ДНР », не визнаючи їх офіційно».

Не визначилися з відповіддю - 5,1%.

Дослідження проводилося з 26 лютого по 4 березня 2019 Опитано 2018 респондентів по всій підконтрольній території України, похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Читайте також: Обов'язки президента: що може гарантувати глава держави

Передвиборча агітація


Головне сьогодні