«Кіровоградгаз» погрожує Кропивницькому відключенням котелень

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 23 лютого 2018, 19:00

  • visibility 363 перегляда

Сьогодні, 23 лютого, ВАТ «Кіровоградгаз» попередив про можливе відключення від газових мереж газоспоживаючого обладнання ТКЕ м. Кропивницький.

Така інформація оприлюднена на сайті установи.

ВАТ«Кіровоградгаз» доводить до відома громадськості  про можливість припинення газопостачання на котельні КП «Теплоенергетик» та ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» у разі, якщо зазначені підприємства не здійснять термінових необхідних  заходів щодо погашення заборгованості.

Зазначаємо, що підприємствами теплоенергетики м. Кропивницький систематично порушуються умови договорів розподілу природного газу, укладених з ВАТ «Кіровоградгаз», в частині своєчасного проведення розрахунків. Станом на 23.02.2018 року підприємствами ТКЕ м. Кропивницький не погашена заборгованість за отримані послуги з розподілу природного газу в сумі 7 286 232,86 грн.

ВАТ «Кіровоградгаз» було запропоновано план реструктуризації боргів, що виникли внаслідок несанкціонованого відбору газу: за жовтень 2017 року – для КП «Телоенергетик» (сума з коефіцієнтом 2.0 – 14 482 130,60  грн.) та за жовтень-листопад-грудень 2017 року (сума з коефіцієнтом 2.0 – 194 908 020,10 грв.) – для ДП  «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА». Ця схема була надана підприємствам 26 січня 2018 року. Відбулися   перемовини с керівниками підприємств, керівництвом м. Кропивницький та Кіровоградської області, але жодної позитивної реакції щодо врегулювання заборгованостей досі немає.

Враховуючи викладене, ВАТ «Кіровоградгаз» запропонувало ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» та КП «Теплоенергетик» провести оплату згідно наданих рахунків в термін до 1 березня 2018 року. В іншому випадку ВАТ «Кіровоградгаз» буде вимушене здійснити примусове припинення (обмеження) газопостачання ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» та КП «Теплоенергетик» з 10.00 години 1 березня 2018 року шляхом відключення від газових мереж газоспоживаючого обладнання, йдеться у повідомленні.

Про ситуацію, що склалася, поінформовано голову Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка та міського голову Кропивницького Андрія Райковича.


 Читайте також: У Кропивницькому повернуть до комунальної власності теплопостачальне підприємство