Кіровоградщина лишається в "жовтій" зоні, людей закликають дотримуватися протиепідемічних заходів

  • Лілія Кочерга
  • watch_later 25 жовтня 2021, 17:30

Кіровоградщина разом із Вінницькою, Закарпатською та Полтавською областями поки у "жовтій" зоні.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час брифінгу в облдержадміністрації повідомила головна санітарна лікарка регіону Надія Оперчук, передає Точка доступу. 

Коефіцієнт випадків інфікування – 11 %. Для переходу в іншу зону потрібно 20 % і більше. Охоплення тестуваннями в області втричі перевищує нормативні показники. Тому що показник – триста на сто тисяч населення. Рівень госпіталізації – 36,1 %, завантаженість ліжок з киснем – 35,3 %, – сказала Надія Оперчук.

З початку епідемії в області зареєстрували майже 24 тисячі випадків захворюваності на коронавірус. Через цю хворобу померли 947 наших земляків, у тому числі четверо дітей і 30 працівників закладів охорони здоров’я.

Аби Кіровоградщина продовжила перебувати в "жовтій" зоні і не довелося вводили додаткові обмежувальні заходи, закликаємо носити маски, дотримуватися дистанції і, звісно, вакцинуватися, — сказала вона.

На стаціонарному лікуванні в області наразі 230 пацієнтів. У реанімації – 39 хворих, підключені до апаратів штучної вентиляції легень – 27 людей. Також в закладах охорони здоров’я – 40 людей із підозрою. Загалом заповненість ліжок – менше 40%.

Читайте також: Кіровоградщина: в яких аптеках є вакцина від грипу

Фото обкладинки: Твоє місто