Кропивничанка народила в Польщi четвiрню, її ж чоловiковi загрожує депортацiя

  • Лілія Кочерга
  • watch_later 22 вересня 2021, 09:45

У лiкарнi Вроцлава в понедiлок, 20 вересня, колишня жителька Кропивницького народила четвiрню.

Про це повiдомляє Точка доступу з посиланням на видання Я в Польщi.

Пологи вiдбулися на 30-му тижнi вагiтностi. На свiт з'явилося четверо хлопчикiв вагою вiд 1270 до 1550 грамiв. Дiти здоровi, а їхньому батьковi наразi загрожує депортацiя в Україну.

Родина, в якiй народилася четвiрня, в пошуках кращого життя переїхала до Польщi з Кропивницького шiсть рокiв тому. На той момент у них вже був син, якому зараз виповнилося 16 рокiв. Оселилися у Вроцлавi, де знайшли роботу та винайняли житло. Пiзнiше Марина та Олексiй уклали в Польщi офiцiйний шлюб. Проблеми ж почалися нещодавно, – йдеться в матерiалi.

На фiрму, де працював чоловiк, прийшли з перевiркою прикордонники. Виявилося, що українець працював без необхiдного дозволу воєводи. Через це його оштрафували на три тисячі злотих та зобов'язали виїхати з країни. Штраф чоловiк сплатив, а от вирiшити питання з депортацією складнiше. Поки триває епiдемiя, невiдкладну депортацiю тимчасово скасували, однак ця загроза постiйно висить над родиною.

Українцi подали апеляцiю на рiшення прикордонної служби. Їхнiй юрист каже, що ухвалу про депортацiю винесли законно, однак шанси скасувати її все одно є з огляду на ситуацiю, в якiй опинилася родина. Жiнка не може залишитися сама без чоловiка зi старшим сином та новонародженою четвiрнею. А чоловiк повинен мати дозвiл на роботу, щоб працювати і забезпечувати сiм'ю фінансово.

Наразi на iсторiю української родини звернула увагу уповноважена президента Вроцлава у справах мiгрантiв з України Ольга Хребор. Вона через фейсбук звернулася до воєводи Нижньосiлезького воєводства, аби той зацiкавився справою.

Нагадаємо, у Кропивницькому в перинатальному центрi обласної лiкарнi народилася четвiрня

Читайте також: Кропивницький: у мiському пологовому будинку вiдремонтували два вiддiлення (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Фото обкладинки: Факти