Кропивницькі школи відтепер прикрашають найкращі світлини міста (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 10 жовтня 2019, 15:10

  • visibility 267 переглядів

Десятки світлин з кращими видами Кропивницького відтепер прикрашатимуть гімназію імені Тараса Шевченка та школу №6.  Культурно-мистецький фонд «Перспектива» Артема Стрижакова подарував серію фоторобіт навчальним закладам, йдеться на сторінці фонду в Фейсбуці.

Як відомо, серію фоторобіт створили на грант від Культурно-мистецького фонду Артема Стрижакова і презентована кропивничанам на Дворцовій у День міста.  Автори світлин - Ярослава Павленко (фотохудожниця, ретушер, яка співпрацює з виданнями США, Канади та Німеччини) та Вітольд  Лунтовський (режисер "William todd production").

За словами директора школи, Надії Кравченко, невеликий, на перший погляд проект, позитивно впливатиме на усіх школярів та даруватиме гарний настрій.

Ці картини виховуватимуть патріотизм учнів до свого міста, своєї маленької батьківщини. Такий проект прямо пов'язаний з формуванням громадянської компетентності, усвідомленням себе частиною громади, що спонукає дитину не лише знати, що відбувається в громаді, а мати можливість впливати на це. Цей проект додає яскравих кольорів, настрою жителям міста. Такі проекти створюють більш комфортні умови для проживання містян, - зазначає педагог.

Нагадаємо, завдяки конкурсу грантів, який проводить фонд Артема Стрижакова «Перспектива», за останні роки реалізували низку культурних проектів. Зокрема, це  парасолькова алея на вулиці Дворцовій «UmbrellaSky», «Вуличне піаніно», «Поезія стін», зона мікс-відпочинку та кінотеатр під відкритим небом, перший у місті ЗД-малюнок, інсталяція повітряної кулі «Політ крізь століття»,  люмінесцентний міні-мурал «Королева ночі» тощо.

Читайте також: У соцмережах набирає шаленої популярності бренд-відео про Кропивницький (ВІДЕО)

Читайте також: Вуличний художник перетворює занедбані будівлі й стіни на витвори мистецтва в Кропивницькому (ФОТО)