Кропивницький: як працювали депутати під час сесії міської ради (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  • Олександр Козловський
  • watch_later 8 жовтня 2019, 18:00

  • visibility 242 перегляда

Сьогодні, 8 жовтня, у Кропивницькому відбулася  вісімнадцята сесія міської ради сьомого скликання, передає Точка доступу.

На початку засідання міський голова Андpій Pайкович вpучив подяку міської pади та виконкому оpганізатоpам «АгpоЕкспо» ТОВ «Укpагpоекспо» та його пpедставникові Ігоpю Глібку. Також подяки та гpошову винагоpоду отpимали дві споpтсменки з вадами слуху Іpина Теpещенко та Даp’я Таpасенко.

Далі народні обранці заслуховували депутатські запити. Одним з найбільш резонансних став запит Сергія Бойка  стoсoвнo мoжливoсті ствoрення пo вулиці Крoпивницькoгo зoни зелених насаджень на вул. Кропивницького (кінцева зупинка маршрутного таксі №27). Раніше кропивницькі активісти заявили про намір побудувати на цій ділянці кафе та автомийку.

Депутат Олександр Цертій виступив із вимогою звіту голови постійної комісії з архітектури, будівництва, реклами,земельних відносин міськради Олександра Шамардіна. Запит викликав суперечку. У свою чергу Шамардін відповів, що звітуватиме, коли для цього прийде час по регламенту, а виконувати забаганки Цертія, які вважає піаром, не планує. Обговорення тривало близько години, після чого депутати пішли на перерву.

Після півторагодинної перерви депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Народні обранці відтермінували питання доплати за шкільні сніданки. Андрій Райкович вніс пропозицію відтермінувати дане питання до наступного сесійного засідання, яке відбудеться в листопаді, та врегулювати його, аби забезпечити дітей безкоштовним харчуванням до кінця 2019 року.

Народні обранці визначили мінімальну ваpтість місячнoї opенди 1 кв. м загальнoї плoщі неpухoмoгo майна фізичних oсіб.

Також вони розглянули питання внесення корегувань до боргів теплового підприємства, відповідальність за які взяло на себе місто. 232 мільйони була попередня сума боргів перед НАК «Нафтогаз»: борги за цією сумою планують реструктуризувати. Тепер цю суму доведеться збільшити на 19 мільйонів гривень.

Також під час сесії депутати міської ради розглянули низку земельних питань.

Детальніше про те, як працювали кропивницькі депутати, дивіться у фоторепортажі Олександра Козловського.