Куди подіти вживані речі у Кропивницькому

  • Катерина Федченко
  • watch_later 29 березня 2021, 13:50

Точка доступу продовжує рубрику «Лайфхаки». Саме тут ви знайдете корисні поради, що можуть зробити ваше життя кращим. Сьогодні ми розповімо про те, куди можна подіти вживані речі у Кропивницькому.

Благодійний "Банк речей" вул. Полтавська, 81

Благодійний банк речей почав працювати у Кропивницькому восени минулого року. Ініціаторка створення місця, де будь-хто безкоштовно може взяти речі, взуття, іграшки, а також віддати вживаний одяг, 25-річна кропивничанка Альона Глініста.

Я не можу спокійно дивитися, коли люди за немалі гроші купують вже вживані речі. А інші просто викидають непотрібний одяг як сміття. Тому й виникла ідея зробити таку благодійну справу, - розповідає Альона Глініста.

Волонтери "Банку речей" зазначають, що приймають будь-які речі: одяг, взуття, ковдри, іграшки.

Дуже мало чоловічого одягу та взуття, а також одягу для підлітків. Попит на ці речі є.

Вживані речі можна пpиносити до "Банку pечей" у вівтоpок, четвеp та суботу з 12.00 до 14.00 тел.: 050 686 59 55. Головна умова, щоб вони були чистими та цілими.

Молодіжний форум "Милосердя" вул. Преображенська, 37

"Милосердя" - кропивницька молодіжна організація, що допомагає людям, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

Засновник молодіжного форуму "Милосердя" та безкоштовного хостелу "Будинок Милосердя" - Володимир Лєбєдєв. У хостелі кожен, хто опинився у складних життєвих обставинах, може безкоштовно переночувати, помитися, поїсти, взяти чистий одяг. "Будинок Милосердя" працює цілодобово та без вихідних.

Безкоштовному хостелу потрібні одяг, дитячі іграшки, підгузки для дорослих, продукти. Речі можна приносити у суботу з 13:00 до 17:00 та неділю з 10:00 до 13:00 за адресою вул. Преображенська, 37.

Володимир Лєбєдєв зазначив, що наразі волонтери не забирають речі за адресами, але їх можна відправити "Новою поштою" (Кропивницький, відділення №5, тел. 0730070078).

Кропивницька міська організація Товариства Червоного Хреста України вул. Гоголя, 98

Вживані речі приймає Кропивницька міська організація Червоного Хреста України у будні з 9:00 до 14:00 за адресою вул. вул. Гоголя, 98.

Голова міської організації Червоного Хреста Олексій Степанчук говорить, що приймають будь-які речі, проте є необхідність у чоловічому сезонному одязі.  

Читайте також: Як почати сортувати сміття вдома: практичні поради та досвід кропивничанки

Фото, використані в публікації, з фейсбук-сторінок організацій "Банк речей", Молодіжний форум "Милосердя", Кропивницька міська організація Товариство Червоного Хреста України