Мати загиблого в інциденті з Лозінським жодного разу не була на могилі сина (ВІДЕО)

  • Алла Зейферт
  • watch_later 17 червня 2014, 11:09

  • visibility 40 переглядів

Мати загиблого внаслідок інциденту з екс-нардепом Віктором Лозінським Валерія Олійника жодного разу не була на могилі сина.

Про це йдеться в сюжеті каналу „Кіровоград”.

В ньому сказано, що стосунки Любові Олійник із сином були напруженими. З часу поховання могила заросла бур’яном – за нею ніхто не доглядає.

Грушківський сільський голова Пилип Козловський каже, що баба Люба жодного разу не була на могилі сина.

- Я поставив хреста, а мати не ходила, і сьогодні сказала мені, що не ходила і ходити не буде, - зазначив сільський голова.

Нагадаємо, житель Голованіського району Валерій Олійник загинув 16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь із Лозінським, а також тодішніми прокурором Голованівського району Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата до 15 років позбавлення волі (починаючи з березня 2010 року) за вбивство Олійника.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом’якшив вирок Лозинському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.

26 травня 2014 року на волю випустили Євгена Горбенка.

11 червня Лозінський вийшов з в’язниці, нібито за станом здоров’я. 12 червня правоохоронці знов затримали його. 13 червня Державна пенітенціарна служба підтвердила повернення екс-нардепа в колонію.