Міліція впіймала двох виготовлювачів і продавців «порнухи»

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 24 липня 2014, 15:57

  • visibility 13 переглядів

Правоохоронці викрили у розповсюдженні порнографічної відеопродукції двох жителів Кіровоградщини.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі УМВС в області.

Саме в такий спосіб, користуючись мережею Інтернет, 26-річний кіровоградець та 38-річний житель Кіровоградського району вирішили заробляти на прожиття.

Під час проведення санкціонованих обшуків працівники міліції за місцем проживання зловмисників вилучили комп’ютерну техніку, що використовувалася ними для скоєння кримінальних правопорушень.

Досудове розслідування встановило, що чоловіки зареєструвалися на одному з веб-ресурсів, через який за допомогою веб-камери в режимі реального часу за оплату здійснювали трансляцію аудіовізуальних творів порнографічного характеру, виготовлених за власної участі.

Отримані електронні грошові кошти товариші переводили у готівку через картковий рахунок, відкритий в одній із банківських установ.

За висновками експертизи, відео, створене чоловіками, містить ознаки порнографічної продукції.

– Обом зловмисникам оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України, – повідомив начальник сектору боротьби з кіберзлочинністю УМВС в області Олександр Ляпун.

Чоловікам загрожує від 3 до 7 років ув’язнення.