На Кіровоградщині 4-річного замореного голодом хлопчика забрали в батьків (ВІДЕО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 15 серпня 2018, 09:40

  • visibility 1013 переглядів

На Кіровоградщині примусово забрали із сім'ї депутата райради виснажене голодом дитя. Чотирирічний хлопчик важив лише сім кілограмів – це вага кількамісячного немовляти.

Владик у лікарні міцно стискав у руці шматок хліба і не віддавав його навіть під час процедур, про це йдеться в сюжеті "ТСН".

Ми тільки винесли його з хати бігом, то він мені отак от ручки взяв і каже: хлібчика, хлібчика, - розповів рятівник дитини.

Дорогою до лікарні поліцейський підгодовував його своїм перекусом. У приймальному покої дитину поставили на ваги і вжахнулися – хлопчик важив вдвічі менше норми.

Воно ж стояти на вагах само не могло – воно трималося ручкою за стіночку і за ваги, - розповіла педіатр Надія Гросул.

На сполох забила дитячий лікар, яку перестали пускати в будинок, де окрім трьох старших дітей є ще немовля. Згодом вона таки зайшла у хату й побачила Владика.

Я тридцять років працюю, але такого не бачила. Він загороджений був, щоб не просив, не набридав, - розповіла педіатр Людмила Ляшенко.

Вона каже, що везти дитину в лікарню батьки відмовилися, тоді довелося звернутися до соціальних служб. Але господарі й цих не пустили і на поріг, тоді вже хлопчика вирішили забирати силоміць.

Звернулися до поліції та прокуратури з клопотанням щодо відібрання даної дитини для її госпіталізації. Місцевий суд прийняв відповідну ухвалу, - розповів заступник міського голови Новоукраїнки Олександр Руденко.

Побаченим посадовці були шоковані.

Дитина дійсно має вигляд, як діти, яких ми бачимо на зйомках з концтаборів, - розповів начальник служби у справах дітей Юрій Мироненко.

Сусідка і давня подруга родини Тетяна Алєксєєва запевняє, що дитина мала все необхідне.

Останнім часом він їв добре. Наталя три-чотири рази на день його годувала, - каже вона.

Батько хлопчика вважає все, що все це стало політичною розправою за його позицію. Телефоном він повідомив, що Владик захворів, бо в дитинстві над ним ставили досліди в місцевій лікарні.

Зверталися неодноразово до лікарів – лікарі ігнорували постійно. Останній рік я помітив, що дитина дуже худнути почала, я купував, щоб підтримувати імунітет дитини, вітаміни, - каже Олександр Мольченко. - Я вважаю, що це наслідки тих експериментів, які робила та медсестричка в цій лікарні, - заявив він.

Читайте також:  На Кіровоградщині під час потрійної ДТП автомобіль розірвало навпіл, є постраждалі (ФОТО)