На Кіровоградщині студенти-медики їздитимуть у села та закликатимуть людей вакцинуватися від COVID-19

  • Лілія Кочерга
  • watch_later 27 січня 2022, 13:15

Аби більше людей охопити щепленнями від коронавірусу, на Кіровоградщині проведуть експеримент – популяризувати вакцинацію у районах будуть студенти-медики.

Про це під час брифінгу сьогодні, 27 січня, повідомила очільниця облдержадміністрації Марія Чорна, передає Точка доступу.

Для зручності наших громадян в процесі вакцинації і для підсилення територіальних громад в питанні вакцинації ми застосовуємо в області мобільні бригади. За розробленим графіком вони виїжджають на території, щоб охопити абсолютно все населення. Але ми зіштовхуємося з проблемою, що бригада приїжджає в село, а вакцинуватися приходять практично десятеро людей. На питання, чому так мало, люди відповідають, що не чули і не знали, –  сказала вона.

Щоб донести інформацію про мобільні бригади до ширшого кола жителів області, з наступного тижня їх підсилять волонтерами – студентами Донецького медичного університету.

Вони виїжджатимуть разом із бригадами і паралельно з уповноваженими представниками об’єднаних територіальних громад проводитимуть агітаційну роботу серед населення і популяризувати вакцинацію. У разі успіху такого експерименту, волонтерами підсилять усі бригади.

Читайте також: У Кpопивницькому СБУ викpила сімейних лікаpів, які пpодавали фейкові COVID-сеpтифікати (ФОТО)

Фото обкладинки: Волинська обласна державна адміністрація