На Кіровоградщині найстарший член територіальної виборчої комісії був зв’язківцем УПА

  • Катерина Федченко
  • watch_later 17 вересня 2015, 14:24

  • visibility 22 перегляда

На Кіровоградщині найстарший член ТВК був членом УПА.

Про це Точці доступу повідомили у інформвідділі ГМ ОПОРА у Кіровоградській області.

Григорчуку Віталію Степановичу, члену  Голованівської територіальної виборчої комісії від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 78 років.

Свою розповідь найстарший член ТВК розпочав про батька Степана Пантелеймоновича, який в 1917-1920 рр. воював в загонах січових стрільців проти регулярних військ Польщі на Західній Україні, а в 1942 році зі своїми однодумцями організував курінь УПА від проводу Уманського УПА «Остапа», який тоді знаходився у «Зеленій брамі», що на Кіровоградщині.

В 1952-1957 роках на Івано-Франківщині (на той час Станіславщині) Степан Пантелеймонович був директором Будинку інвалідів, допомагав УПА в боротьбі за незалежність України, а Віталію Степановичу випадала роль зв’язківця.

Віталій Степанович багато років працював начальником цеху Межиріцького вітамінного заводу.  Вийшовши на пенсію, бере активну участь у політичному та громадському житті. Є членом політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", неодноразово був спостерігачем на виборах, на початку 90-х  підтримував Народний Рух України за перебудову.

Крім того, Віталій Степанович є чемпіоном Європи з пауерліфтингу 2005 року серед ветеранів у легкій вазі. А до цього був п’ятиразовим чемпіоном України.

Свою участь на виборах у територіальній виборчій комісії Віталій Степанович, пояснив тим, що хоче, щоб виборчий процес пройшов без порушень і щоб кожен чесно виконував свою роботу в комісії.