На Кіровоградщині прокуратура притягнула до відповідальності 12 співробітників кримінальної міліції

  • Катерина Федченко
  • watch_later 20 липня 2015, 16:06

  • visibility 29 переглядів

На Кіровоградщині прокуратура притягнула до відповідальності 12 співробітників кримінальної міліції у справах дітей.

Про це Точці доступу повідомили в прес-службі прокуратури в області.

Упродовж півріччя поточного року на території області спостерігається ріст злочинності в підлітковому середовищі на понад 50% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Як засвідчив здійснений прокуратурою області аналіз, першочерговими причинами зазначеного негативного явища стала неналежне виконання своїх обов’язків органами профілактики, низький рівень взаємодії між ними.

З вказаних підстав прокуратурою проведено ґрунтовні перевірки в діяльності кримінальної міліції у справах дітей.

Загалом, за результатами проведених перевірок органами прокуратури області внесено 18 актів реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 12 правоохоронців.

Одночасно, ювенальними прокурорами в судовому порядку ініційовано звільнення від кримінальної відповідальності 6 неповнолітніх за вчинення кримінальних правопорушень невеликої та середньої тяжкості.

Також 4 кримінальних провадження розглянуті судами області на підставі угод про визнання винуватості та про примирення. На захист прав дітей, які потрапили в конфлікт із законом, прокурорами Кіровоградщини заявлено 4 позови про визнання за такими дітьми права власності на житло та майно, оскільки передумовою для скоєння ними злочинів стало відсутність матеріальна незабезпеченість.