На Кіровоградщину приїхали дві родини переселенців зі сходу

  • Катерина Федченко
  • watch_later 12 лютого 2015, 10:07

  • visibility 11 переглядів

На Кіровоградщину з території проведення бойових дій прибуло ще дві родини з дітьми.

Про це Точці доступу повідомили в прес-службі ДСНС в області.

Одна з родин – багатодітна. Залізницею батьки з дітьми дісталися до Знам’янки, де їх зустріли працівники Управління ДСНС. У сім’ї, точніше у дитячому будинку сімейного типу, виховується семеро дітей. Наймолодшій доньці три роки, а найстаршій – 11. Щоб не засмучувати дітей, які вже пережили важкі враження, батьки взяли з собою навіть двох домашніх улюбленців.

Консультативну допомогу – дорожні карти, контакти необхідних служб надали нашим співвітчизникам психологи Управління ДСНС. З місцем тимчасового проживання батьки визначилися завчасно. Самостійно вони знайшли будинок сімейного типу у селі Войнівка Олександрійського району. Представники цього будинку зустріли сім’ю на вокзалі та доправили до житла.

Інша родина прибула вночі 11 лютого потягом до Кіровограда. У двоповерховий будинок потрапив снаряд – дивом ніхто не постраждав. Проте, рішення виїхати з Авдіївки було однозначним – батьки хвилюються і за життя двох своїх маленьких синів. Зустрівши людей, психологи надали екстрену психологічну допомогу. На вокзалі їх чекала сестра, яка переїхала до Кіровограда раніше.