Теплі речі, зібрані олександрійцями для української армії, доставлені в зону АТО вчора, 7 вересня.

Гуманітарний вантаж переданий в військове розташування, яке перебуває біля Горлівки Донецької області, пише «Моя Олександрія».

Тут закріпилися 34-й батальйон територіальної оборони та 80 чоловік з 17-го батальйону. Бійці чергують на блокпостах навколо Горлівки, не даючи противнику вирватися на вільну територію. В батальйонах несуть службу близько 35 жителів Олександрії та Олександрійського району.

Гуманітарний вантаж передали на склад. Зараз теплий одяг як ніколи актуальний, тому що вечори та ночі стали холодними.

- По суті, ви перші, хто грунтовно привіз теплі речі. До цього волонтери привозили тільки шкарпетки і ще щось по дрібницях, - зазначив Скляр.

Нагадаємо, доставлений вантаж був зібраний олександрійцями під час акції 6 вересня, яку організували журналісти. У місті працювали два намети. За півдня вдалося зібрати десять мішків светрів, три мішки шкарпеток, а також взуття, камуфляжні костюми, натільну білизну, бушлати, ватяні штани і куртки, рюкзаки.


Останні новини