Комп’ютерні технології в останні роки розвиваються з неймовірною швидкістю. Компанії пропонують великий вибір гаджетів та аксесуарів. Сьогодні AMD (Advanced Micro Devices) є одним із лідерів у виробництві високопродуктивних процесорів і відеокарт, які задовольняють потреби геймерів, професіоналів і звичайних користувачів. У цій статті ми розкажемо, чому варто обирати комп на амд та які вони мають переваги.

Революційні зміни в світі настільних процесорів

Компанія AMD має значний досвід у світі комп’ютерних технологій – вона була заснована в 1969 році. Протягом десятиліть можна було спостерігати за тим, як її розвиток зростав у геометричній прогресії. Сім років тому – в 2017 році – компанія випустила процесор серії Ryzen. Ця лінійка буквально змінила світ настільних процесорів.

То ж нині компанія займає свою лідерську позицію в комп’ютерній індустрії.

процесор серії Ryzen

Флагманський процесор Ryzen

Процесори серії Ryzen перевершили очікування користувачів настільних комп’ютерів. Адже вони продемонстрували високі технічні характеристики за помірну ціну. Ось чому їх обирають:

  • процесори Ryzen заручилися багатоядерною продуктивністю – це забезпечує високу продуктивність навіть у найбільш вибагливих додатках.
  • енергоефективність процесорів, яка є дуже важливою особливо в умовах постійних відключень світла й дефіциту електрики. Це дає можливість зменшити енергоспоживання, зовсім не впиваючи на продуктивність.
  • конкурентні ціни на процесори Ryzen забезпечують гарне співвідношення ціни та якості, часто кращою, ніж у конкурентів з аналогічною ціною.

На які моделі варто звернути увагу

Лінійка процесорів Ryzen від компанії AMD має низку моделей, які задовільнять потреби будь-якого юзера. Ми зупинимося на основних моделях цієї серії:

  • Ryzen 3: ідеально підходить для виконання простих завдань.
  • Ryzen 5: середньго рівня, добре підійде для геймерів, які полюбляють провести час за іграми.
  • Ryzen 7: високого рівня, ідеально підходить тим, хто створює контент, працює з потужними графічними редакторами.
  • Ryzen 9: створений для ентузіастів. Найкраще підійде для професійних програм та відеоіграх, заснованих на екстремальних видах спорту.

Досконалість графіки у відеокартах Radeon

Відеокарти Radeon від компанії AMD відрізняються винятковою продуктивністю. Завдяки цьому вони підходять для геймерів, дизайнерів та відеоредакторів. Ці відеокарти мають такі характеристики:

  1. Висока частота кадрів, що дає змогу плавно та якісно відтворювати ігри та відео.
  2. Унікальні технічні характеристики покращують візуальну реалістичність в іграх та програмах.
  3. Відеокарти оптимізовані для роботи у віртуальній реальності.

Компанія AMD не планує сповільнюватися у своєму розвитку й уже анонсує кілька захоплюючих розробок, що точно зацікавлять користувачів. Так, очікується, збільшення присутності в центрах обробки даних, а також покращиться  енергопродуктивність та ефективність. Купуйте високопродуктивні процесори та відеокарти в мережі магазинів comfy.ua за вигідними цінами та неймовірними знижками.

Чому варто обирати AMD?

Компанія AMD довела свою надійність та інноваційність у комп’ютерних технологіях. Незалежно від того, гравець ви, професіонал чи звичайний користувач, процесори та графічні карти AMD забезпечують неперевершену продуктивність і цінність.

Реклама

 


Головне сьогодні