Петіка перекинули на інший округ

  • Людмила Макей
  • watch_later 15 вересня 2014, 14:31

  • visibility 1 перегляд

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Олександр Петік, який балотувався до Верховної Ради України від ВГО «Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода» по одномандатному виборчому округу №100, змінив місце боротьби за депутатський мандат.

Тепер він боротиметься за голоси виборців на ОВО №102, повідомило Точці доступу джерело в обласній організації «Свобода».

- У зв’язку з тим, що «УДАР» іде на вибори у складі блоку Петра Порошенка, змінилися розклади по округах, - зазначили в партії. – Учора за підсумками з’їзду Юрій Луценко та Олег Тягнибок домовились про «взаємну непоборність на округах». Це також вплинуло на розподіл кандидатів по територіях.

Згідно з рішенням партії, по округу № 100 балотуватиметься Михайло Блаватський зі Львівщини.

Нагадаємо, ще кілька днів тому голова Кіровоградської ОДА Олександр Петік заявляв у ток-шоу «Ми», що не балотуватиметься до Верховної Ради. Ще раніше він не виключав можливості йти в народі депутати, «якщо партія накаже». Згодом обласний осередок ВО „Свобода” визначився з імовірними кандидатами, які балотуватимуться на виборах до Верховної Ради України за партійним списком та в мажоритарних округах. Тоді Петік претендував на сотий округ.