Перевізники у Кропивницькому вимагають підвищення вартості проїзду до 5 гривень

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 7 березня 2018, 15:30

  • visibility 949 переглядів

Перевізники в Кропивницькому хочуть негайного підняття вартості проїзду до 5 гривень. На цьому один із них наголосив під час наради у міській раді Кропивницького сьогодні, 7 березня.

Про це з місця подій інформує кореспондент Точки доступу.

За словами перевізників, щоб забезпечити якісну роботу пасажирських перевезень, потрібні кошти. У грудні вони подали до міської ради листа стосовно підняття вартості проїзду, то ж зараз очікують відповіді.

Розрахункова вартість нового тарифу залежить від підвищення мінімальної заробітної плати до 3700 грн., здорожчання палива та запасних частин. То ж перевізники хочуть підняття вартості проїзду хоча б на 50 коп. Аргументують, що так буде зручніше для пасажирів:

Людина дає 5 грн., а водій під час руху починає шукати 50 коп. решти. Це тільки займає час, а ці 50 копійок у наш час уже нічого не вирішать.

Заступник міського голови Олександр Мосін відповів, що наступного тижня відбудуться робочі зустрічі з антимонопольним комітетом, перевізниками, після чого потрібно буде виносити це питання для обговорення членами виконавчого комітету. Але для позитивного прийняття рішення потрібно покращити якість перевезення, дотримуватися графіків руху та кількості машин на маршрутах, зазначених у договірних угодах.

Читайте також: Маршрутки у Кропивницькому: що думають містяни про підвищення вартості проїзду (ВІДЕО)

Читайте нас у Telegram та FacebookПідписуйтесь на наші сторінки та будьте в курсі останніх новин.