Після візиту японського дипломата у Кропивницькому біля алеї сакур відремонтують тротуар

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 11 червня 2018, 13:30

  • visibility 128 переглядів

У Кропивницькому біля алеї сакур по вулиці Великій Перспективній замінять тротуарне покриття. Відповідне доручення отримало управління ЖКГ під час апаратної наради сьогодні, 11 червня, інформує Точка доступу.

Міський голова Андрій Райкович наголосив, що в план основного переліку ремонтних робіт на цей рік потрібно включити даний об’єкт. Він особисто ініціюватиме розгляд цього питання перед депутатами на сесійному засіданні. Очільник міста нагадав, що саджанцi 25 сакур були подаровані в рамках тижня Японiї в Україні.

Сакура – це дипломатична рослина. Тому ми повинні з повагою ставитися до неї. Потрібно, щоб алея набула красивого вигляду, – зазначив Андрій Павлович.

Нагадаємо, алея сакур з’явилася в Кропивницкому по вулиці Великій Перспективній бiля скверу «Борцiв за волю України». Вона була висаджена за сприяння Посольства Японіїї в Україні на початку травня. Минулого тижня другий секретар посольства Японiї в Українi Ясухiро Iкута прибув у Кропивницький, щоб перевірити стан висаджених дерев.