Поблизу зупинки громадського транспорту біля Ковалівського мосту в Кропивницькому розпочали будівельні роботи. У міській раді повідомили, що дозволів не видавали. Орендар земельної ділянки розповів, що передав її в суборенду, але відмовився назвати суборендаря, а працівники на будмайданчику кажуть, що не знають, на кого працюють. У ситуації розбиралася журналістка видання "Доступ. Медіа".

"Не хочу казати": що сказав орендар ділянки

Згідно з даними Держгеокадастру, земельну ділянку площею 0,1915 гектара поблизу зупинки громадського транспорту орендують у Кропивницької міської ради Юрій Гарькавий та Ірина Гарькава. Договір оренди уклали у 2020 році.

Журналістка видання "Доступ. Медіа" зателефонувала одному з орендарів — Юрію Гарькавому, щоб з'ясувати, що саме будують на ділянці.

Чоловік повідомив, що сам будівництвом не займається, адже передав ділянку в суборенду. Водночас назвати, хто саме проводить роботи, відмовився.

Я просто не хочу казати — відповів Юрій Гарькавий.

На запитання, чому не хоче називати суборендаря, відповів:

"Це вже не моє питання. Я передав ділянку в суборенду. Не хочу цим займатися".

У міській раді про будівництво не знають

У пресслужбі Кропивницької міської ради у коментарі виданню "Доступ. Медіа" повідомили, що дозволів на проведення будівельних робіт на ділянці не видавали.

Також у міській раді повідомили, що не володіють інформацією про те, хто зараз користується ділянкою.

Водночас Юрій Гарькавий зазначив, що всі документи для будівництва нібито є.

"Все там є, дозволи є. Якщо міська рада не знає, що в них твориться, то це вже їхні проблеми", — зазначив орендар.

Юрій Гарькавий також припустив, що дозвільні документи могли видавати не органи місцевого самоврядування.

"Іноді Київ може давати дозволи. Не обов'язково міська рада", — сказав він.

Поблизу Ковалівського мосту розпочали будівництво у Кропивницькому: що відомо

Працівники кажуть, що не знають, для кого виконують роботи

Журналістка "Доступ. Медіа" побувала на місці будівництва 7 липня.

На момент візиту на місці працювали близько десяти працівників комунального підприємства "Універсал 2005" та спецтехніка. Один із працівників, Микола, розповів, що їх направили косити бур'яни на території поруч.

"Ми тільки бур'яни прибираємо. А що там будують — не знаємо", — сказав він.

Поблизу Ковалівського мосту розпочали будівництво у Кропивницькому: що відомо

Безпосередньо на місці, де проводять роботи, були троє працівників, які вкладали геотекстиль.

Один із них розповів, що лише допомагає родичам і не знає, хто є замовником робіт. Інший сказав, що прийшов сюди "заробити грошей". Після цього вони відмовилися відповідати на подальші запитання.

Поблизу Ковалівського мосту розпочали будівництво у Кропивницькому: що відомо

Представників орендаря чи замовника будівництва на місці не було.

Поліція перевіряла будівництво

Як повідомили журналістці "Доступ. Медіа" в пресслужбі Нацпoліції oбласті, працівники поліції перевірили інформацію про проведення будівельних робіт поблизу мосту на Ковалівці.

Встановили, що будівельні роботи проводять відповідно до вимог законодавства.

"На момент перевірки порушень законодавства чи публічного порядку не виявили", — зазначили в поліції.

Також у поліції зазначили, що з питань щодо організації будівництва, наявності дозвільної документації та іншого варто звертатися до Управління капітального будівництва Кропивницької міської ради. Водночас раніше у пресслужбі міської ради журналістці "Доступ. Медіа" повідомили, що дозволів на проведення будівельних робіт на цій ділянці не видавали.

Поблизу Ковалівського мосту розпочали будівництво у Кропивницькому: що відомо

Поблизу Ковалівського мосту розпочали будівництво у Кропивницькому: що відомо

Поблизу Ковалівського мосту розпочали будівництво у Кропивницькому: що відомо

Читайте також: На Театральній у Кропивницькому переукладають деформовану плитку на безбар'єрному маршруті

 

Наша спільнота

Запрошуємо вас стати частиною нашої спільноти та бути
причетними до змін у місті.
Після оформлення підписки ми надішлемо вам лист із детальною інформацією.

Долучайтеся до змін у місті, які вже відбуваються!