Подробиці пограбування олександрійського валютника: злочин спланували "гастролери" з Вінниччини?

  • Сергій Муренець
  • watch_later 16 липня 2015, 13:31

  • visibility 124 перегляда

Як повідомили "Олександрійським новинам" джерела, близькі до міських правоохоронців, на основі інформації з камер спостереження можна зробити висновок, що пограбування чоловіка, який займався купівлею-продажею валюти та дорогоцінних металів, було сплановане заздалегідь.

Грабіжники на своєму автомобілі BMW біля майбутнього місця злочину завчасно почали активне спостереження за валютником. Скоївши злочин, вони ринулись по вулиці 50 років Жовтня в сторону центра міста, потім з проспекту Леніна біля ТРЦ "Оріон" повернули в сторону вулиці 6-го Грудня повз ринок "Айсберг" та кафе "Колиба".

Олександрійські підприємці, які після публікації про дану подію у ЗМІ перевірили камери спостереження на своїх закладах, поінформували, що грабіжників в автомобілі було імовірно троє, а номера автівки вказують, що вона зареєстрована у Вінницькій області, хоча можна припустити, що номери були спеціально змінені перед здійсненням злочину.

Незрозумілим досі залишається маршрут "відходу" грабіжників, який є досить складним та незручним для того, щоб залишити місто, тому його важко назвати спланованим. Цілком можливо, що таким чином грабіжники намагались заплутати слідство, або ж просто не орієнтувались на місцевості.

Нагадаємо, вчора в центрі Олександрії посеред дня зухвало пограбували валютника, викравши грошей та цінностей орієнтовно на 800 тисяч гривень.