Порошенко двічі призначив Саакашвілі

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 13 лютого 2015, 21:00

  • visibility 26 переглядів

Сьогодні Петро Порошенко призначив колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі у 2004 -2007 і 2008 - 2013 роках відразу на дві посади - свого радника та відповідального за реформи в Україні.

"Призначити Міхеїла Саакашвілі радником президента України (поза штатом)", - йдеться в указі президента №77/2015, оприлюдненому на сайті глави Української держави в п'ятницю ввечері.

Окрім того, передає "Інтерфакс-Україна", Президент України Петро Порошенко своїм указом заснував міжнародну Консультативну раду реформ, головою якої призначив теж Міхеїла Саакашвілі.

"Утворити міжнародну Консультативну раду реформ як консультативний орган при президентові України, основним завданням якої є надання пропозицій та рекомендацій щодо здійснення в Україні реформ на основі кращого міжнародного досвіду", - йдеться в тексті указу, оприлюдненому на сайті президента України в п'ятницю ввечері.

Міжнародна консультативна рада реформ створюється "з метою залучення до впровадження реформ в Україні провідних іноземних діячів, які мають визнаний у світі кращий практичний досвід реформування у відповідних сферах".

Указом президента М. Саакашвілі доручається внести пропозиції щодо формування персонального складу Ради та проект Положення про консультативну міжнародну раду реформ".