У Кропивницькому для молоді Кропивницького влаштують зустріч, на якій пояснять небезпечний вплив на здоров'я вейпів та електронних цигарок. Про це повідомляє Точка доступу з посиланням на пресслужбу Кропивницької міської ради.

Антивейпінгова зустріч  відбудеться 23 березня о 16:00 в громадському просторі "Krop:hub".

Спікерами на зустрічі з молоддю будуть голова правління благодійної організації "100% життя. Кропивницький" Юлія Чабанюк та лікар-нарколог Олександр Будько.

Проблема куріння вейпів серед підлітків і молоді є вкрай актуальною, але малодослідженою в Україні. Цікавість та бажання бути сучасним є базовими причинами початку використання вейпів та електронок. Тому проблема вейпінгової залежності серед молоді викликала наш інтерес та зумовила вибір організувати незвичайну зустріч для молоді та підлітків. Це не формат лекції і не нотатки щодо здорового способу життя. Ми запросили крутих спікерів, які готові до відкритого обговорення, які правдиво окреслять наслідки залежності від айкосу, ГЛО та вейпів. Запрошуємо всіх, хто за рік скурив айфон, – розповіла заступниця начальника управління молоді та спорту Катерина Черкасська.

Перші двадцять учасників, які зареєструються на "Антивейпінг зустріч", отримають заохочувальні подарунки від кінотеатру "Портал" та кропивницької книгарні. Посилання на реєстрацію тут.


Фото pexels

Читайте також: У театрі Кропивницького відбудеться святковий концерт


Головне сьогодні