Понад 80 кілограмів наркотичних засобів вилучили правоохоронці з незаконного обігу на території області, з яких майже півсотні заарештовано.

Про це Точці доступу повідомили у СГЗ УМВС Кіровоградської області.

Це на 25 кілограмів більше, ніж минулого року.

Викрито 66 наркозбувачів (минулого року - 39).

В цілому порівняно з минулим роком кількість викритих осіб, які підозрюються у вчиненні наркозлочинів, збільшилась на 44 особи. Задокументовано 120 фактів вирощування заборонених нарковмісних росли маку та конопель. З незаконного обігу вилучено майже 25 тисяч рослин, що на 3 тисячі більше, ніж у минулому році.

За ці дії 73 особам повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень.

До подолання проблеми наркозбуту на Кіровоградщині разом з правоохоронцями долучаються органи місцевої влади, громадські організації та волонтери.

Наша спільнота

Запрошуємо вас стати частиною нашої спільноти та бути
причетними до змін у місті.
Після оформлення підписки ми надішлемо вам лист із детальною інформацією.

Долучайтеся до змін у місті, які вже відбуваються!