Рада прийняла закон про органи внутрішніх справ

  • Геннадій Рибченков
  • watch_later 2 липня 2015, 22:42

  • visibility 10 переглядів

Верховна Рада підтримала закон, який визначає правові та організаційні основи діяльності центральних органів виконавчої влади у сфері внутрішніх справ.

Відповідний законопроект №2561 про органи внутрішніх справ у другому читанні і в цілому на засіданні в четвер підтримали 242 народних депутата, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"МВС стає, так би мовити, холдингом, який керує центральними органами виконавчої влади, якими є Національна поліція, Національна гвардія, міграційна служба, державна прикордонна служба і служба сервісних центрів", - пояснив член парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Юрій Луценко, представляючи законопроект з трибуни парламенту.

Він зазначив, що закон визначає порядок взаємодії між керівниками поліції, міграційної служби, Національної гвардії, іншими органами виконавчої влади з міністром внутрішніх справ. "Також цей закон чітко визначає структуру самого міністерства", - сказав Ю.Луценко.

"Якщо раніше у міліції, прикордонників, міграційної служби, у Національній гвардії були окремі підрозділи тилу, медицини, освіти, бухгалтерії, інформатизації, то зараз це все централізується і, замість 5, один колектив обслуговуватиме", - розповів він.