Ранок у Кропивницькому в деталях (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  • Олександр Козловський
  • watch_later 11 жовтня 2018, 10:30

  • visibility 367 переглядів

Ранок у кожному місті має свою особливу магію. У Кропивницькому сьогодні був один із тих гарних, осінніх сонячних ранків, коли просто не можна натішитися чудовою погодою.

Сонечко, яке тільки прокидається, кидає грайливе проміння на кожного жителя. Заклопотані проблемами й планами на день, люди біжать хто на роботу, хто на навчання. Але завжди знаходиться час на філіжанку гарячого чаю чи кави.

Переповнений громадський транспорт прямує за своїм маршрутом. А в людей, що встигли зайняти сидячі місця, є два типи поглядів: або в телефон, або у вікно, аби насолодитися ранком.

Шкода, що не завжди ми помічаємо цю красу навколо. І хоча на вулиці ранком уже холодно, це зовсім не привід засмучуватися. Пропонуємо вам насолодитися атмосферними світлинами, адже вже зовсім скоро прийде зима і на згадку про осінь залишаться лише яскраві фото.

Звичайно, осінь повноправно дасть про себе знати не так швидко, тож потрібно встигнути насолодитися зеленобарв'ям і теплом, поки є така нагода.

Переконайтеся в цьому самі, любі читачі, переглянувши яскраві світлини фотокореспондента Точки доступу Олександра Козловського.

Читайте також: У Кропивницькому нагородили юристів з нагоди професійного свята (ФОТО)

Читaйте нaс у Telegram тa Facebook. Підписуйтесь нa нaші стoрінки тa будьте в курсі oстaнніх нoвин.