Сьогодні у Кіровограді стартує міжнародний музичний фестиваль "Провесінь"

  • Катерина Федченко
  • watch_later 27 лютого 2015, 13:23

  • visibility 99 переглядів

ХХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах "Провесінь" відбудеться на базі Кіровоградського музичного училища та Кіровоградських музичних шкіл № 1 ім. Г.Г. Нейгауза і № 2 ім. Ю.С. Мейтуса з 27 лютого по 3 березня.

В рамках фестивалю відбуватимуться концерти, методичні конференції, майстер-класи та проводитиметься конкурс серед виконавців на народних інструментах, в якому беруть участь учні музичних шкіл і студенти музичних училищ з усієї України.

До складу журі входять провідні викладачі вищих мистецьких навчальних закладів та визнані українські виконавці.

Фестиваль-конкурс проходить під патронатом кафедри народних інструментів Національної музичної академії імені П.І.Чайковського.

Довідка.

"Провесінь" – єдиний в Україні фестиваль, що об’єднує всі ланки мистецької освіти (від початкового до вищого навчального закладу). Це місце творчої зустрічі академічної народно-інструментальної еліти з майбутньою мистецькою елітою України. Щороку фестиваль "Провесінь" набуває все більшого масштабу. Цьогорічне свято класичної народної музики зібрало в Кіровограді більше ніж 400 кращих представників з майже усіх регіонів України.

За матеріалами сайту Кіровоградської ОДА